fbpx

«ДИЗЕЛЬ ШОУ. МИ ТІЛЬКИ ЗАВЕЛИСЯ!»

dizels

5 років. 5 концертів. 5 різних програм: «Дизель Шоу. Ми тільки завелися!»

 

Весна 2020 в Україні пройде під знаком «Дизеля»! Адже нам виповнюється 5 років! Ми охопимо гумором всю країну, нудьгувати не буде ніхто. 

Телеефіри, живі концерти у 19 містах і аж 5 нових концертних програм у київському палаці «Україна» у розпал Всеукраїнського ювілейного туру! 

Думаєте, це «Ого!»? Та ми тільки завелися! Хочемо не просто порадувати і здивувати, а по-справжньому вразити вас нашим шоу. І сміливо можемо заявити: такого ви ще не бачили. 

«Ми обираємо не «застільну, а «сценічну» форму святкування нашого першого ювілею, — розповідає художній керівник «Дизель Студіо» Єгор Крутоголов. — День народження у нас, але вітати і робити подарунки глядачам будемо саме ми. Це будуть п’ять поспіль грандіозних вечорів у палаці «Україна». 20 000 людей!»

Ми вже готуємо п’ять абсолютно різних і немовірно приголомшливих гумористичних програм. Шиємо ефектні костюми, вигадуємо нові образи, пишемо пісні і ставимо танцювальні номери. Усього, що вам так подобається, буде у п’ять разів більше!

Перший ювілейний концерт нагадає глядачам, що «Дизель Шоу»  найпатріотичніше шоу країни. Найкращі зворушливі пісні про Україну, смішні та актуальні жарти про свіжі події.

На сцені до улюблених юмористів приєднаються найяскравіші зірки українського та зарубіжного шоу-бізнесу. Ви не можете пропустити це неймовірно видовищне, мега-музичне та грандіозне «Дизель Шоу»!

Такого український шоу-бізнес ще не бачив!

«Дизель Шоу» готовится в очередной раз взорвать украинский шоу-бизнес 🔥
5 лет. 5 концертов подряд. 5 абсолютно разных программ🤩

На празднование юбилея приглашены все!🥳

Чемпионы юмора выступят на главной сцене страны уже 21 апреля, 22 апреля, 23 апреля, 24 апреля и 25 апреля🧡

Спешите занять лучшие места во дворце «Украина» 😏

Мы взорвали сеть пятью разными афишами, которые соответствуют концепту каждого апрельского концерта🥳 С их помощью мы в очередной раз заявили, что «Дизель Шоу» самое патриотичное (афиша 21 апреля), красивое (22 апреля), актуальное (23 апреля), веселое (24 апреля) и семейное (25 апреля) шоу страны🤩 Фотосессия для этих афиш готовилась месяц😱 А сама съемка длилась сутки😰

Интересно посмотреть, как это было? Приоткрываем занавес в бекстейдже 🥰

Приглашаем всех на празднование нашего дня рождения на главной концертной площадке страны 21 апреля, 22 апреля, 23 апреля, 24 апреля и 25 апреля 🥰

21 квітня

19:00

Різна програма

Палац ``Україна``

22 квітня

19:00

Різна програма

Палац ``Україна``

23 квітня

19:00

Різна програма

Палац ``Україна``

24 квітня

19:00

Різна програма

Палац ``Україна``

25 квітня

19:00

Різна програма

Палац ``Україна``