«ДИЗЕЛЬ ШОУ. МИ ТІЛЬКИ ЗАВЕЛИСЯ!»

Грандіозні концерти «Дизель Шоу. 5 років. 5 концертів. 5 різних програм!»

«Дизель Шоу» знову вражає та дивує! Незважаючи на всі заборони та перепони, осінній сезон гумору відкриває найдобріше, веселе, народне, стильне, актуальне, та й просто НАШЕ «Дизель Шоу»!

Цього року нам виповнилося 5 років. Нехай ми і змушені переносити концерти, відсвяткуємо цю подію все одно з улюбленими глядачами. Відсвяткуємо грандіозно! Ювілейні концерти «Дизель Шоу» переносяться, але обов’язково відбудуться! Нові дати — з 2 по 6 вересня.

Ми дуже скучили і хочемо не тільки порадувати та здивувати, а по-справжньому вразити нашим шоу. Сміливо заявляємо: такого ви ще ніде не бачили.

«Ми почали готуватися до ювілейних квітневих концертів ще у грудні. Програми вже були готові, коли вийшла постанова про перенесення концертів. Тепер же ми задумали ще більше нового та цікавого. Міняємо все! І втілимо це у вересні. Як вже хочеться відсвяткувати день народження разом з улюбленими глядачами! Чекаємо ні багато ні мало — 20 000 гостей!» — розповідає художній керівник «Дизель Студіо» Єгор Крутоголов. —

Ми готуємо п’ять абсолютно різних і неймовірно актуальних гумористичних програм! Жарти будуть про все, що займає думки народу останні місяці. Адже з гумором завжди легше пережити будь-яку ситуацію 😉

Нові ефектні костюми шиються, нові пісні пишуться, а танцювальні номери продумуються кращими хореографами. Усього, що вам так подобається, буде в п’ять разів більше!

Крім того, на сцені до улюблених гумористів приєднаються найяскравіші зірки українського та зарубіжного шоу-бізнесу. Хедлайнером одного з концертів стане легендарна Софія Ротару! Ви не можете пропустити це неймовірно видовищне, мега-музичне та грандіозне «Дизель Шоу».

Нам пропонували знімати своє шоу без глядачів, як це роблять інші. Але ми відмовилися, тому що «Дизель шоу» — це народний продукт і робимо ми його виключно для улюбленого глядача, який і допомагає нам досягати успіху. Тому, дякуємо та…

До зустрічі! До нової веселою зустрічі!

Мы взорвали сеть пятью разными афишами, которые соответствуют концепту каждого апрельского концерта🥳 С их помощью мы в очередной раз заявили, что «Дизель Шоу» самое патриотичное (афиша 21 апреля), красивое (22 апреля), актуальное (23 апреля), веселое (24 апреля) и семейное (25 апреля) шоу страны🤩 Фотосессия для этих афиш готовилась месяц😱 А сама съемка длилась сутки😰

Интересно посмотреть, как это было? Приоткрываем занавес в бекстейдже 🥰

«Дизель Шоу» открывает летний сезон юмора! В этом году нам исполняется 5 лет. Как и обещали, мы отпразднуем эту дату вместе с вами. Отпразднуем грандиозно! Несмотря на все запреты и преграды, грандиозные юбилейные концерты «Дизель Шоу» переносятся, но обязательно состоятся! Новые даты — с 13 по 17 июня.

2 вересня

19:00

Різна програма

Палац ``Україна``

3 вересня

19:00

Різна програма

Палац ``Україна``

4 вересня

19:00

Різна програма

Палац ``Україна``

5 вересня

19:00

Різна програма

Палац ``Україна``

6 вересня

19:00

Різна програма

Палац ``Україна``