Дизель Шоу в Києві 11 жовтня

Головна /

Дизель Шоу в Києві 11 жовтня

Category
2019
About This Project

11 жовтня

Палац Україна

19:00

10 жовтня та 11 жовтня 2019 року у Національному палаці культури «Україна» відбудеться телевізійна зйомка одразу двох осінніх концертів «Дизель Шоу». 

На вас чекають нова програма найдобрішого шоу у світі, смішні номери, улюблені артисти та, звичайно, несподівані веселі сюрпризи. 10 та 11 жовтня дві абсолютно різні програми!

На сцені ви побачите постійних акторів «Дизель Студіо»: Єгора Крутоголова, Вікторію Булітко, Олександра Бережка, Яну Глущенко, Євгена Гашенка та Євгена Сморігіна. Підкріпить цей бойовий ансамбль спеціально запрошений дует білорусів – Маруся Грицук та Дмитро Танкович, а також давні друзі “дизелів” — Сергій Писаренко та Євген Нікішин.

Ви не можете дозволити собі пропустити зйомку цих концертів! Адже «Дизель Шоу» давно стало улюбленим для мільйонів українців, про що свідчать високі телерейтинги програми. У Національному Палаці «Україна» 10 та 11 жовтня ви першими побачите абсолютно нову гумористичну програму «Дизель Шоу» та візьмете участь у телезйомці каналу ICTV.

Гормони щастя під час перегляду живого виступу акторів «Дизель Шоу» зашкалюють так, що ендорфіновий сплеск за дві години концерту прирівнюється до радості від сімейної відпустки біля моря!

На вас чекають унікальні перевтілення акторів у знайомі з життя образи, авторські пісні, яскраве мультимедійне та пісенно-танцювальне шоу. Актори “Дизель шоу” змусять кожного забути про повсякденні клопоти та по-справжньому відпочити. До того ж, Вікторія Булітко готує приємний танцювальний сюрприз!

Не відмовляйте собі у задоволені, мерщій купуйте квитки і гарний вечір вам гарантовано!