Дизель Шоу в Києві 29 листопада

Головна /

Дизель Шоу в Києві 29 листопада

Category
2019
About This Project

29 листопада

Палац Україна

19:00

До нового року залишається зовсім мало часу, і ми пропонуємо разом відлічувати кожен день року, що минає. «Дизель Шоу» задасть тон вашій зимі! Адже у нас точно вистачить на всіх енергії, актуальних жартів і несподіваних номерів.

🎄❄️ Якщо ви хочете, щоб цієї зими у дружини не боліла голова, подаруйте їй квитки на зимове «Дизель Шоу» вже зараз.

🎄❄️ Мрієте про те, щоб чоловік купив вам шубу? Приведіть його на «Дизель Шоу» — отримаєте ще й чобітки.

🎄❄️ Хочете здивувати дітей яскравою і доброю казкою? Обов’язково візьміть їх із собою!

Рідні, близькі, знайомі будуть ще більше вас цінувати, якщо ви на початку зими подаруєте їм незабутнє шоу.

28 і 29 листопада у Палаці «Україна» відбудуться святкові зимові новорічні концерти «Дизель Шоу» — The First New Year’s Party! Все буде у кращих традиціях святкування Нового року: яскраві костюми, зимові пісні і танці, очікування дива… яке обов’язково станеться у Національному палаці мистецтва «Україна» 28 і 29 листопада.

Вас чекають свіжі жарти, багато сюрпризів і затишна атмосфера сімейного свята. Команда кращих коміків найдобрішого шоу у світі приготувала нові кумедні пісні і танцювальні номери, неймовірні пародії та святкові подарунки! Ви побачите у новорічних яскравих образах улюблених акторів: Єгора Крутоголова, Вікторію Булітко, Олександра Бережка, Яну Глущенко, Євгена Гашенка, Євгена Сморігіна, Марусю Грицук, Сергія Писаренка та Євгена Нікішина!

Наше шоу дивляться мільйони шанувальників по телебаченню і в Інтернеті. Але жодне, навіть найякісніше відео, не зможе передати всієї яскравості вражень, які переживають глядачі у палаці «Україна». Пропонуємо вам вкотре переконатися у цьому! Приходьте на новий концерт «Дизель Шоу» і отримайте свою порцію гарного настрою.

Тут немає місця політиці і чорному гумору. Адже наша нефейкова «формула Дизеля» складається виключно з авторських новорічних номерів на актуальні теми й обов’язковий сплеск гормонів щастя! До речі, якщо загадати бажання на концерті «Дизель Шоу», воно обов’язково здійсниться! Перевірено ))) 😊😉