Дизель Шоу у Одесі

Головна /

Дизель Шоу у Одесі

Category
2020
About This Project

8 серпня

Музкомедія

19:00

Цього року традиційно зустрічаємося на Чорному морі! Адже «Дизель Шоу» таки повертається до столиці гумору — Одеси. Ми вже не можемо терпіти розлуку з улюбленими глядачами. Тож перед грандіозними ювілейними концертами вирішили дати літній концерт із телезйомкою в Одеському театрі музкомедії.

Давайте нарешті побачимось, і ми вам подаруємо добірний «дизелівский» гумор. Нудьгувати не доведеться нікому! Чекаємо глядачів з усіх куточків нашої прекрасної країни. Ми, як завжди, привеземо абсолютно нову програму для дорослих і дітей. Гарячу, як одеське сонце, життєдайне, як Чорне море, а жарти — свіжіші, ніж риба на «Привозі»!

До того ж у кожного глядача у залі буде можливість потрапити в об’єктив камери, а згодом і у телевізор! Адже на нашому концерті запланована телезйомка.

На сцені для вас виступлять улюблені артисти: Єгор Крутоголов, Вікторія Булітко, Євген Гашенко, Яна Глущенко, Євген Сморігін та Олександр Бережок. А також за доброю традицією запрошені артисти: Дмитро Танкович, Маруся Грицук, Сергій Писаренко та Євген Нікішин.

Збирайтеся сім’ями та приходьте на літнє, гаряче та шалено смішне «Дизель Шоу»! До скорої зустрічі в Одесі!