Про компанію

«Дизель Студіо» – лідер на ринку виробництва рейтингових телевізійних проектів: тв-шоу, гумористичних програм, серіалів.

З 2015-го року компанія виробляє топові телевізійні проекти для українських національних телеканалів:

 • концертна програма «Дизель Шоу». Флагман серед гумористичних проектів. Має найвищий рейтинг серед усіх продуктів телеканалу ICTV. Три прем’єрних випуски весни 2020 року є лідерами п’ятничного прайму серед усіх програм і телеканалів.
 • Вечірнє шоу «Dizel Night» – це унікальне суботнє праймове шоу. Фірмовий «дизелівський» гумор, пародії, музичні номери, зіркові інтерв’ю й елементи магії – такого на українському телебаченні ще не було!
 • скетч-ком «На Трьох». Власна розробка «Дизель Студіо» (в ефірі 11 сезон, 12 сезон у виробництві) – популярне гумористичне скетч-шоу, що складається з життєвих замальовок у банку або СТО, лікарні або дитячому садочку, аптеці чи міському пляжі. «Фішка» проекту – у кожному скетчі грає не більше трьох акторів. У кумедних персонажів, що можуть кожному нагадати сусідів, друзів або родичів, перевтілюються улюблені актори «Дизель Студіо». За один сезон актори грають близько 1500 образів.
 • серіал «Папаньки» (1 сезон – 16 серій, 2 сезон – 16 серій, 3 сезон – 16 серій, прем’єра 4 сезона – 2022 рік). Четверо друзів живуть в одному дворі столичної багатоповерхівки. Крім чоловічих інтересів їх об’єднує важлива тема – виховання дітей. Це історія про їхні стосунки зі своїми чадами, дружинами та батьками. Герої постійно потрапляють у кумедні, часом безглузді і завжди дуже смішні ситуації. Але всі негаразди допомагає пережити міцна чоловіча дружба! Б’є рекорди переглядів на офіційному каналі “Дизель Студіо”.
 • ситком «Вижити за будь-яку ціну!» , ICTV, прем’єра 11 вересня 2019 року. Другий сезон, ICTV, прем’єра 28 серпня 2020 року. Третій сезон стартував одразу за другим. У центрі уваги Віка та Саша Бережки – типова українська пара. У подружжя є син і… батьки, які нещодавно придбали квартиру ближче до дітей. Але на час ремонту теща з тестем вирішили «трохи» пожити у Бережків. Тепер місія подружжя – буквально вижити в цих умовах. А у Саші надзавдання – вижити з квартири тещу… У головних ролях улюбленці публіки: актори Вікторія Булітко і Олександр Бережок. А також їхній сусід Єгор Крутоголов із красунею-подружкою Яною Глущенко. Та кумедні персонажі у виконанні Євгена Сморігіна та Євгена Гашенко. 
 • Випуск актуальних новин із фірмовим гумором – «Дизель Ранок». Власна розробка команди «Дизель Студіо». Рубрика з іронічним поглядом на актуальні події в ефірі ранкового шоу ICTV;
 • молодіжний серіал «Медфак» для Нового каналу (1 сезон, 24 серії, прем’єра – 26 вересня 2019 року). Ситком про життя та навчання студентів-медиків. 

Всі продукти «Дизель Студіо» об’єднують багатомільйонну аудиторію по всьому світу, несуть цінності доброго і позитивного гумору для всієї родини.

Керівники компанії «Дизель Студії» – досвідчені гравці ТВ-індустрії та шоу-бізнесу:

krutogolov

Єгор Круглоголов

художній керівник

blanar

Олексій Бланар

шеф-редактор

shinkarenko

Михайло Шинкаренко

креативний продюсер

Постійними акторами проєктів виступають талановиті Єгор Крутоголов, Євген Гашенко, Олександр Бережок, Вікторія Булітко, Яна Глущенко, Євген Сморігін, Сергій Писаренко, Євген Нікішин.

Нагороди

 • Національна телевізійна премія «Телетріумф» у категорії «Краща гумористична програма».
 • Національний рекорд України — 2017 рік — у номінації «Найбільша кількість концертів гумористичного колективу в рамках одного концертного туру», 2020 рік — у номінації «Найбільша кількість концертів гумористичсного колективу впродовж 5 безперервних днів у Палаці «Україна».
 • Власні канали «Дизель Студії» — володарі золотої та двох срібних кнопок Youtube.
 • Телеканал ICTV став бронзовим призером престижного європейського конкурсу PROMAXBDA EUROPE AWARDS 2017 в номінації Programme Promotion — за проморолик осіннього сезону концертів «Дизель Шоу», в якому актори «Дизель Студіо» постали в образах грецьких богів. Ця робота також стала фіналістом європейського конкурсу PROMAXBDA EUROPE AWARDS 2017 у номінації Programme Promotion.
 • Ролик-бекстейдж «Дизель Боги» також став фіналістом премії у номінації Behind The Scenes Promotion.

«Дизель Студіо» надають event-послуги, мають власний production.