Про компанію

«Дизель Студіо» – лідер на ринку виробництва рейтингових телевізійних проектів: тв-шоу, гумористичних програм, серіалів.

З 2015-го року компанія виробляє топові телевізійні проекти для українських національних телеканалів:

 • Концертна програма «Дизель Шоу». Флагман серед гумористичних проектів. Має найвищий рейтинг серед усіх продуктів телеканалу ICTV. Три прем’єрних випуски весни 2020 року є лідерами п’ятничного прайму серед усіх програм і телеканалів.
 • Вечірнє шоу «Dizel Night» – це унікальне суботнє праймове шоу. Фірмовий «дизелівський» гумор, пародії, музичні номери, зіркові інтерв’ю й елементи магії – такого на українському телебаченні ще не було!
 • Скетч-ком «На Трьох». Власна розробка «Дизель Студіо» (в ефірі 11 сезон, 12 сезон у виробництві) – популярне гумористичне скетч-шоу, що складається з життєвих замальовок у банку або СТО, лікарні або дитячому садочку, аптеці чи міському пляжі. «Фішка» проекту – у кожному скетчі грає не більше трьох акторів. У кумедних персонажів, що можуть кожному нагадати сусідів, друзів або родичів, перевтілюються улюблені актори «Дизель Студіо». За один сезон актори грають близько 1500 образів.
 • Серіал «Папаньки» (1 сезон – 16 серій, 2 сезон – 16 серій, 3 сезон – 16 серій, прем’єра 4 сезона – 2022 рік). Четверо друзів живуть в одному дворі столичної багатоповерхівки. Крім чоловічих інтересів їх об’єднує важлива тема – виховання дітей. Це історія про їхні стосунки зі своїми чадами, дружинами та батьками. Герої постійно потрапляють у кумедні, часом безглузді і завжди дуже смішні ситуації. Але всі негаразди допомагає пережити міцна чоловіча дружба! Б’є рекорди переглядів на офіційному каналі “Дизель Студіо”.
 • Ситком «Вижити за будь-яку ціну». Прем’єра першого сезону відбулася 11 вересня 2019 року на каналі ICTV, другого — 28 серпня 2020 року. Третій сезон стартував одразу після другого. Дата прем’єри четвертого — 25 лютого 2022 року. У центрі уваги Віка та Саша Бережки – типова українська пара. У подружжя є син і… батьки, які нещодавно придбали квартиру ближче до дітей. Але на час ремонту теща з тестем вирішили «трохи» пожити у Бережків. Тепер місія подружжя – буквально вижити в цих умовах. А у Саші надзавдання – вижити з квартири тещу… У головних ролях улюбленці публіки: актори Вікторія Булітко і Олександр Бережок. А також їхній сусід Єгор Крутоголов із красунею-подружкою Яною Глущенко. Та кумедні персонажі у виконанні Євгена Сморігіна та Євгена Гашенко. 
 • Гумористичні короткометражні фільми «DIZEL SHORTИ» – перший проєкт, спеціально розроблений для цифрових платформ студії. Прем’єра відбулася 21 січня 2022 року. «DIZEL SHORTИ» розповідають про кумедні ситуації з життя кожного з нас. А герої намагаються нестандартно підійти до вирішення випадкових проблем. Головна родзинка – неочікуваний фінал кожної з історій.
 • Випуск актуальних новин із фірмовим гумором – «Дизель Ранок». Власна розробка команди «Дизель Студіо». Рубрика з іронічним поглядом на актуальні події в ефірі ранкового шоу ICTV;
 • Молодіжний серіал «Медфак» для Нового каналу (1 сезон, 24 серії, прем’єра – 26 вересня 2019 року). Ситком про життя та навчання студентів-медиків. 

Всі продукти «Дизель Студіо» об’єднують багатомільйонну аудиторію по всьому світу, несуть цінності доброго і позитивного гумору для всієї родини.

Керівники компанії «Дизель Студії» – досвідчені гравці ТВ-індустрії та шоу-бізнесу:

krutogolov

Єгор Крутоголов

художній керівник

blanar

Олексій Бланар

шеф-редактор

shinkarenko

Михайло Шинкаренко

креативний продюсер

Постійними акторами проєктів виступають талановиті Єгор Крутоголов, Євген Гашенко, Олександр Бережок, Вікторія Булітко, Яна Глущенко, Євген Сморігін, Сергій Писаренко, Євген Нікішин, Маруся Грицук, Юлія Мотрук та Дмитро Танкович.

Нагороди

 • Національна телевізійна премія «Телетріумф» у категорії «Краща гумористична програма».
 • Національний рекорд України — 2017 рік — у номінації «Найбільша кількість концертів гумористичного колективу в рамках одного концертного туру», 2020 рік — у номінації «Найбільша кількість концертів гумористичсного колективу впродовж 5 безперервних днів у Палаці «Україна».
 • Власні канали «Дизель Студії» — володарі золотої та двох срібних кнопок Youtube.
 • Телеканал ICTV став бронзовим призером престижного європейського конкурсу PROMAXBDA EUROPE AWARDS 2017 в номінації Programme Promotion — за проморолик осіннього сезону концертів «Дизель Шоу», в якому актори «Дизель Студіо» постали в образах грецьких богів. Ця робота також стала фіналістом європейського конкурсу PROMAXBDA EUROPE AWARDS 2017 у номінації Programme Promotion.
 • Ролик-бекстейдж «Дизель Боги» також став фіналістом премії у номінації Behind The Scenes Promotion.

«Дизель Студіо» надають event-послуги, мають власний production.