ВІКТОРІЯ БУЛІТКО ПРИГОЛОМШИЛА ШАНУВАЛЬНИКІВ ФОТОГРАФІЯМИ З ПОЛОГОВОГО БУДИНКУ

Вчора актриса виставила в інстаграм знімки з немовлям і Сашею Бережком. Виявилося, фото були зроблені для ситкому «Вижити за будь-яку ціну».

«Ну, нарешті», — написала Вікторія Булітко у публікації з фотографіями з нібито виписки з пологового будинку. Шанувальники у розпачі! Дехто подумав, що актриса стала мамою. Хтось припустив, що у ситкомі «Вижити за будь-яку ціну» у Бережків з’явиться друга дитина. А хтось просто не зрозумів, що відбувається.

Актриса зізнається, що фото дійсно зроблені для ситкому «Вижити за будь-яку ціну»:

— У нових сезонах реквізитори доповнюють і покращують інтер’єр. Наша серіальна квартира, як справжня, обростає новими декораціями та деталями. Ці фото будуть стояти в рамках, як спогади про дні народження Льошки. Вони вийшли такими яскравими та натуральними, що я не втрималася та поділилася ними з шанувальниками!

Це не єдина зміна у декораціях «Вижити за будь-яку ціну». Також у Бережків у нових серіях з’явиться великий кумедний портрет батьків Віки і додасться нова локація — квартира Єгора.

Прем’єра другого сезону серіалу «Вижити за будь-яку ціну» запланована на осінь. Стежте за новинами на сайті dizelstudio.com і в офіційних спільнотах «Студії».