«ДИЗЕЛІ» ЕКСКЛЮЗИВНО ПОДІЛИЛИСЯ СВОЇМИ ДИТЯЧИМИ СТРАХАМИ

Напередодні свята Хелловін команда «Дизель Студіо» запустила у соціальних мережах рубрику # дізель_хеллоуін. Актори розговорилися та згадали, чого вони боялися у дитинстві.

Артисти «Дизель Студіо» обожнюють спілкуватися з шанувальниками та часто діляться з ними особистими переживаннями. Так напередодні Дня всіх святих вони розповіли про свої дитячі «лякалки». Читайте у матеріалі, що жахало та збуджувало уяву маленьких «дизелів».

ЖЕНЯ СМОРІГІН МОЛИВСЯ ПРИБУЛЬЦЯМ

У Жені Сморігіна був страшний період у дитинстві, коли він звідусіль чув новини про інопланетних істот. Тоді хлопчик був упевнений, що його викрадуть:

— Коли мені було років 10, у 90-х, були популярні газети та передачі про НЛО! І я дуже боявся прибульців. А саме, що вони мене викрадуть. Так сильно, що перед сном просив їх: «НЛО, мої найкращі друзі, яких я люблю та боюся! Прошу вас не красти мене сьогодні вночі».

ЯНА ГЛУЩЕНКО ДОСІ ХОВАЄТЬСЯ ПІД КОВДРОЮ

Багатьом знайома теорія, що ковдра — ідеальний захист від монстрів. Маленьку Яну Глущенко саме вона й врятувала від бабайки:

– Звісно, коли я була маленька, я боялася темряви. А надто бабайки, яка в ній живе. Так я і досі боюся! Якщо у мене стирчить п’ятка з-під ковдри, її обов’язково хтось з’їсть…

СТРАШНІ ФІЛЬМИ, ЯКІ НІ ЗА ЩО НЕ ПЕРЕГЛЯНУТЬ ВІКТОРІЯ БУЛІТКО, ЄВГЕН ГАШЕНКО ТА ЄГОР КРУТОГОЛОВ

Вікторія Булітко переконує, що всіма дитячими страхами вона зобов’язана фільмам жахів. Хоча й додає, що все одно дивилася їх:

— Пам’ятаю, бачила кіно, в якому чоловік намагався прочистити злив у рукомийнику, і його засмоктало в трубу. Чи варто говорити, що після цього я намагалася рідше мити руки? Більше того, навіть боялася ходити в туалет, тому що мене засмокче в унітаз (сміється). До слова, жахи я дивилася все одно. Виховувала безстрашність!

А Женя Гашенко боявся радянсько-польського фільму «Закляття долини змій»:

— Це дуже стара не надто популярна стрічка. Але дуже страшна! Гадаю, що навіть зараз у мене волосся дибки б встало… Там у фіналі з’явився дуже стрьомний монстр! Він йшов прямо на камеру. Якийсь час я не міг нормально спати. Хтось ще бачив цей фільм?

Єгор Крутоголов зізнався, що ні за що не перегляне фантастичну драму «Ворог мій»:

— Років у 8-9 ми пішли у дитячий кінотеатр, і вже після перших сцен я зрозумів, що треба валити… Намагався намовити своїх друзів піти з цього жахливого сеансу, навіть пропонував відшкодувати вартість квитків! Але ніхто не погодився, і я втік один. Було дуже соромно, але дивитися стрьомно. Так я до сих пір і не бачив це кіно повністю.

МАЛЕНЬКА МАРУСЯ ГРИЦУК БОЯЛАСЯ КАЗКОВОГО ПЕРСОНАЖА

А Маруся Грицук навіяла всім спогади про страшні гобелени та килимки, які раніше було заведено вішати на стіни. Часто це виглядало жахливо, навіть якщо на них зображувалися казкові герої:

— Я боялася вовка з «Червоної Шапочки». У нас на стіні висів гобелен з картиною зустрічі дівчинки з вовком у лісі. І ось цей вовк мене дуже лякав!

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com і та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.