ЯК АКТОРИ «ДИЗЕЛЬ ШОУ» ЗУСТРІНУТЬ 2021

Завтра ми відзначаємо Новий рік! Будинки, по-сімейному і в колі найближчих. Раніше таке свято був для артистів мрією, а зараз вона здійснюється.

Актори «Дизель Шоу» звикли зустрічати Новий рік на корпоративах і продовжувати святкування вдома. Цього року всі залишаться з сім’ями. Детальніше про їхні плани читайте у цьому матеріалі:

ВІКТОРІЯ БУЛІТКО ВДЯЧНА ЗА МОЖЛИВІСТЬ СПОВІЛЬНИТИСЯ

Вікторія Булітко щаслива зустріти Новий рік із близькими та друзями. Актриса відверто розповіла, що у 2020 році вона в цілому змогла нарешті відпочити, відіспатися та приділити більше часу своїм рідним. Адже раніше на це катастрофічно не вистачало часу через щільний графік:

— В цьому році до мене за традицією приїдуть гості із Запоріжжя, а ще прийдуть друзі, які вже живуть у Києві. Ми влаштовуємо новорічну домашню вечірку з каміном, чотирма ялинками та великим столом, за яким збереться багато дорослих і дітей. Будемо танцювати, співати пісні під гітару та радіти Новому року! Виходить так, що у мене вдома збереться велика запорізька компанія, крім дітей, які вже народилися у Києві. З одного боку, скучаю за корпоративами та роботою. А з іншого боку, так добре бути вдома.

ЯНА ГЛУЩЕНКО НАГОТУЄ САЛАТІВ

Актриса обожнює зустрічати Новий рік із родиною, тому 2021 не буде винятком:

— Для мене Новий рік — сімейне свято, тому я завжди намагаюся відзначати його у родинному колі. Цього разу ми з чоловіком знову запросимо додому близьких людей. Буде гарна ялинка, на святковому столі — обов’язково мандарини, олів’є й оселедець «під шубою».

ЄВГЕН ГАШЕНКО БУДЕ ДИВИТИСЯ «ДИЗЕЛЬ ШОУ»

Актор також залишиться вдома. Він уже придумав розважальну програму для гостей:

— Ми теж запросили родичів. Прийде мій двоюрідний брат із сім’єю. Зустрічати будемо у нас вдома. На жаль, зимових розваг не намічається, тому що немає снігу. Так би з радістю вийшли кататися на санчатах і грати в сніжки! У будь-якому випадку, буде музика. А ще натягну екран, підключу проектор і будемо грати у приставку або дивитися «Іронію долі» для розігріву. Потім — новорічний випуск «Дизель Шоу»! Цікаво, що ми назнімали (сміється).

ОЛЕКСАНДР БЕРЕЖОК—ДІД МОРОЗ

— Останні 10 років я зустрічав свято на роботі, а потім обов’язково їхав додому. Цього року всю новорічну ніч проведу з родиною, бо корпоративів явно не буде. Теж добре! До дітей, гадаю, обов’язково прийде Дід мороз, як і щороку до цього. Скажу по секрету, я сам переодягаюся (сміється). Одного разу старший «спалив» мене у цій справі, але я все одно хочу подарувати дітям казку.

ЄВГЕН СМОРІГІН І ВЕЛИКА КОМПАНІЯ ДРУЗІВ

Євген Сморігін теж вперше за 10 років не працює у новорічну ніч і тому вирішив відсвяткувати у великій компанії дітей та дорослих:

— П’ять сімей зберуться в одному великому будинку. Гітара — невід’ємний атрибут будь-якого свята! А також будуть мікрофони та великі колонки для караоке. Пісні, діти, радість — ось головна умова святкування цього Нового року.

МАРУСЯ ГРИЦУК РОБИТЬ СВЯТО ДЛЯ ДІТЕЙ

Маруся, мама чотирьох синів, поділилася своїми планами на цей Новий рік:

— Збираємо 31-го грудня всіх сусідських друзів-хлопчаків. Планується, що буде десять гучних, веселих і сміхотливих пацанів, які зададуть новорічний настрій! Вони будуть в альтанці пити гарячий какао з маршмеллоу, ласувати солодощами та грати в «Таємної Санту». Потім, коли всі розійдуться, почнеться тепле сімейне традиційне свято з олів’є, мандаринами та «Іронією долі» по телевізору. Дід Мороз попередні роки приносив нам подарунки та іноді заходив в гості. Листи йому написані та відправлені, тож чекаємо його і цього року!

Вітаємо всіх з прийдешнім Новим роком! Бажаємо вам позитивного настрою, душевного спокою та сімейного тепла. Не нервуйте, мислить позитивно та смійтеся разом із «Дизель Шоу» у новорічну ніч. Дивіться спеціальний випуск завтра, 31 грудня, о 20:10 на youtube-каналі «Дизель Студіо».

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com і в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.