ЄГОР КРУТОГОЛОВ З ДРУЖИНОЮ КАТЕЮ ВІДЗНАЧИЛИ АГАТОВЕ ВЕСІЛЛЯ

Актор і художній керівник «Дизель Студіо» Єгор Крутоголов розповів, у чому секрет його 14-річного шлюбу і як вони з дружиною відзначили річницю.

Єгор Крутоголов познайомився зі своєю коханою Катею у рідному Миколаєві. Тоді їм було по 16 і 13 років відповідно. Спочатку дружили, а через п’ять років стали парою. На сьогоднішній день вони у шлюбі вже 14 років і разом виховують двох синів — Льва та Макса. Єгор — зразковий сім’янин, він любить свою роботу, але сім’я для нього завжди на першому місці. У чому ж секрет їхніх щасливих стосунків?

— Піднімати кришку унітазу до і опускати після. (сміється) А якщо серйозно, то мені здається, що після одруження важливо вписати свою половинку у рівняння свого життя і завжди його враховувати при життєвих розрахунках. У відносинах головне не зраджувати, поважати одне одного та завжди шукати компроміси. Ми з моєю жінкою домовилися, що будемо йти по життю разом. Тепер я вже не один в упряжці, нас двоє. Не можна відморозитися, мовляв, я сам по собі, а ти сама по собі. Я командний гравець і для мене важливе партнерство, яке є у нас із Катею.

На запитання про те, як подружня пара відзначила подію, Єгор відповідає коротко:

— Ранковий секс і на зйомки!

Більше новин з життя акторів «Дизель Студіо» дізнавайтеся на офіційних сторінках https://www.facebook.com/dizelstudio  та https://www.instagram.com/dizelstudio