ДВА ЄГОРА У ДРУГОМУ СЕЗОНУ «ПАПАНЬОК»

Актор і генеральний продюсер серіалу «Папаньки» Єгор Крутоголов розповів, чому вперше знімався з дублером.

Виявляється, у «Папаньках-2» в Єгора Крутоголова був дублер, що глядачі помітили тільки у 16 серії! І це аж ніяк не примха, а вимушений крок. Акторові зробили операцію на коліні 9 липня 2019 року, а зйомки другого сезону почалися 16 липня. Звісно, відновлення неможливе за тиждень. Єгор ходив на милицях і сильно кульгав наступні два місяці. Продюсери прийняли рішення знайти йому дублера для всіх динамічних сцен:

— Раніше я тільки чув про те, що багато голлівудських акторів працюють із дублерами. У них навіть у контракті прописано, що зі спини і в динамічних сценах вони не знімаються. «Ну нічого собі, жирно хлопці живуть!» — думав я (сміється). А тут, будь ласка,  з’явився класний хлопець Олександр Дорошенко, який був готовий замість мене на все! За що я йому дуже вдячний.

Незважаючи на біль після операції, Єгор цілковито віддавався роботі, і в серії «Бійцівський клуб» сам вийшов на ринг:

— На той момент я вже звик, що в усіх динамічних сценах знімається дублер. «Ні, чувак, тобі доведеться боксувати», — сказав мені режисер. Я спітнів! Мені важко було уявити, як я буду рухатися по рингу, адже без опори і стояти нормально не міг.

Загалом актор задоволений результатом, але зізнається, що у подальшому буде зніматися сам:

— У «Папаньках-2» це був все-таки вимушений захід. Я дуже вдячний Олександру, але у майбутньому хотів би вдаватися до допомоги дублера лише в екстремальних випадках. Наприклад, у сценах, де мені потрібно стрибати з моста або цілувати чоловіка…

Величезна сила волі, працьовитість і професіоналізм зробили свою справу — серіал вдався на славу!