СП «СУПЕР ДІЗЕЛЬ» ЗАПУСТИЛО ЗЙОМКИ ДРУГОГО СЕЗОНУ СИТКОМУ «ВИЖИТИ ЗА БУДЬ-ЯКУ ЦІНУ»

Перший сезон серіалу про взаємини сім’ї Бережків мав шалений успіх у шанувальників творчості «Дизелів»! Тепер глядачів ICTV чекає продовження – події будуть розвиватися встик із відкритим фіналом першого сезону і розкриють багато нових фактів про персонажів.

Рейтинги першого сезону «Вижити за будь-яку ціну» були високими, ситком повторили кілька разів у різні дні, і він отримав логічне продовження на телеканалі ICTV. Виробництвом другого і відразу третього сезонів займається нещодавно створене СП «СуперДізель».

Сьогодні стартували зйомки продовження серіалу. Шеф-редактор «Дизель Студіо» Олексій Бланар розповідає, що тепер це вже повноцінний продукт і дитина Дизель-сім’ї:

– Продовжуйте творити і бешкетувати! Тут дозволено все, – надихає на роботу всю знімальну групу Олексій.

Зйомки другого сезону сімейного серіалу починаються з приємної традиції – режисер під дружні оплески та загальний галас розбиває тарілку, на якій написані імена всіх творців, причетних до проєкту. Над сіткомом продовжує працювати та ж знімальна група: режисер – Олександр Островий, оператор-постановник – Юрій Мітальов, художник-постановник – Олександра Кодій, художник по костюмах – Тамара Демченко, художник-гример – Ірина Бєліна.

Ролі, як і раніше, виконують улюблені актори шанувальників серіалу: Вікторія Булітко, Олександр Бережок, Льоша Сморігін, Віталіна Біблів, Микола Боклан, Єгор Крутоголов, Яна Глущенко, Євген Сморігін, Євген Гашенко. Також додадуться нові персонажі, але про все по порядку.

ГЕРОЇ РОЗВИВАТИМУТЬСЯ

Нагадаємо, перший сезон закінчився дуже інтригуюче – зникла теща (героїня Віталіни Біблів). У першій серії продовження персонажі дійсно будуть розбиратися, куди ж вона поділася.
У продовженні своїх пригод герої почнуть розкриватися з несподіваних сторін. У новому сезоні глядачі познайомляться ближче з роботою Вікі (Вікторія Булітко), хобі та захопленнями Сашка (Олександр Бережок). Обов’язково дізнаються раніше невідомі факти про тещу Галину Федорівну, тестя Миколу Петровича (Микола Боклан), діда-сусіда (Євген Сморігін) та про наймолодшого персонажа – сина Вікі та Саші – Льошку (Олексій Сморігін).

ХТОСЬ ЗМІНИТЬ ІМІДЖ

Вже у перших знімальних сценах видно, що Віка та Саша змінилися зовні.
– Режисер дозволив поміняти зачіску, – розповідає Вікторія Булітко. – Я хочу спробувати відростити довге волосся. І щоб не псувати його щоденною укладкою, гримери підібрали для мене дуже гарну натуральну перуку. Буду на екрані невимушеною і домашньої. Мені дуже подобається!

В Олександра Бережка також є зміни у зовнішності:
– Саші ми залишили борідку, але прибрали легку неголеність з обличчя. Тож у другому сезоні він помолодшає, – ділиться подробицями художник-гример Ірина Бєліна.

У СИТКОМІ З’ЯВЛЯТЬСЯ НОВІ ПЕРСОНАЖІ І КВАРТИРИ

До вже улюблених героїв у другому сезоні додадуться абсолютно нові:
– У взаєминах Яни та Єгора з’явиться нова людина – дівчина! Поки це нехай буде сюрпризом для глядачів, – інтригує шеф-редактор «Дизель Студіо» Олексій Бланар. – А у Сашка у протистоянні з тещею нарешті з’явиться підмога. До нього приїдуть батьки!

Також ситком обов’язково буде обростати новими декораціями. Глядачі побачать, як і в якій квартирі живе сусід Єгор (Єгор Крутоголов), ближче познайомляться з житлом і стилем життя діда-сусіда (Євген Сморігін).

А ЩОСЬ ЗАЛИШИТЬСЯ НЕЗМІННИМ

Однак, незважаючи на велику кількість нового, є дещо, що не зміниться – стосунки Сашка та Галини Федорівни. І ремонт, який Микола Петрович ніяк не може закінчити. Часом здається, що він і не хоче його завершувати.
Що з цього вийде, як зміниться життя героїв і хто все ж таки «виживе за будь-яку ціну», побачимо скоро на каналі ICTV!

Прем’єра другого сезону «Вижити за будь-яку ціну» скоро. Стежте за анонсами в офіційних спільнотах «Дизель Студіо».