ЄВГЕН СМОРІГІН ПОДІЛИВСЯ СВОЇМИ ПІДСУМКАМИ 2020 РОКУ

Минулий рік був непростим, але гумористи навіть в ньому намагаються знайти щось хороше!

Євген Сморігін виділив п’ять моментів, якими йому запам’ятався 2020 рік. Читайте і спробуйте підбити власні підсумки:

— У моїй рідній Білорусі відбуваються страшні події. Я дуже цим стурбований. Але коли офіцер міліції вимагав від жінки стерти зі скла намальованого сніговика, тому що він був у червоній жилеточці, яка нагадувала прапор… Я переконався, що люди при владі просто втратили розум! Це насторожує.

Також актор задумався про запасну професію на випадок нових карантинів і заборон:

— Усвідомив, що концертна діяльність не вічна і може в будь-який момент зупинитися. Задумався про професію кухаря! Хоча ресторани теж закрили… Буду вчитися грати на скрипці. Народ завжди подасть музикантові!

У сім’ї Сморігіних в 2020 році з’явився новий друг — коргі на ім’я Коржик. Євген зізнається, що це була ініціатива дітей:

— Обіцяли доглядати, годувати, стежити. Поки дотримуються обіцянки. Навіть розподілили чергування, молодший недавно стирав килимок, який собака зіпсувала. А ще в 2020 я пошкодував, що не купив у 2011 році 100 біткоінів за 100 доларів (сміється). Зараз вони б стали в нагоді. І остаточно переконався, що світ вже не буде таким, як раніше. Маю велику надію, що 2021 рік відкриє нову еру людства. Нові перспективи та нові нейронні зв’язки!

 Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com і в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» в соціальних мережах.