«ХТО ХОЧЕ СТАТИ МІЛЬЙОНЕРОМ?»: ВЕРСІЯ «ДИЗЕЛЬ ШОУ»!

Нещодавно на телеекрани повернулося легендарне шоу «Хто хоче стати мільйонером?» «Дизель Шоу» не могло проігнорувати цю подію – ми випустили свою версію вікторини… майбутнього! Хто прийшов у студію за омріяним мільйоном, а також які питання та підказки герой почув від ведучого – дізнайтеся подробиці у нашому матеріалі.

«Дизель Шоу» – це не лише смішно, а й актуально. Ми не проходимо повз найцікавіші та злободенні теми та завжди стежимо за новинами зі світу телебачення. Тому під приціл наших гумористів і потрапила програма «Хто хоче стати мільйонером?»

– 29 листопада вийшов перший випуск, а вже 3 грудня ми показали пародію. І не просту! Ми уявили, який би вона мала вигляд за кілька років, а точніше – 15. У нашій версії події розгортаються у 2035 році, а за головний приз заповзято бореться міністр онлайн-освіти, – розповідає шеф-редактор «Дизель Студіо» Олексій Бланар.

Так, саме Максим Шкарапет – так звати нашого героя – намагається здолати дуже «складні», часом «підступні» та неймовірно смішні для глядачів запитання. Максим – не просто міністр онлайн-освіти, він ще й випускник «факультету ТікТоку» за спеціальністю «Створення челенджів», до того ж володар червоного диплома. Запитаєте, як його можна отримати у майбутньому?

– За перший мільйон підписників. Це ж ази, – відповідає у номері Максим Шкарапет.

Чи знадобляться йому ці «ази» у боротьбі за мільйон? Він, до речі, неспалимий у нашій версії програми. А також, чи допоможуть підказки у вигляді: 50 на 50 та ще раз на 50? Обов’язково подивіться цю прем’єру!

Головні ролі виконали Євген Нікішин та Дмитро Танкович. Зізнаємося, репетиції номера затяглися, бо наші актори не могли утриматися від сміху.

Вмикайте наш ютуб-канал вже цієї п’ятниці о 20:10.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.