Концерт-сюрприз “Весна! Любов! Суперхіти!” від творців “Дизель Шоу” вийде 8 березня на СТБ

8 березня в ефірі СТБ глядачі побачать грандіозний концерт-сюрприз “Весна. Любов. Суперхіти” від творців “Дизель Шоу”! Ексклюзивні прем’єри, несподівані дуети та запальні жарти від суперведучих Григорія Решетніка та акторів “Дизель Студіо”. Початок концерту о 22:10. 

Найяскравіші зірки шоу-бізнесу та найкращі гумористи зберуться на одній сцені, щоб провести прекрасний вечір разом із глядачами СТБ. Тут будуть улюблені українські пісні, світові суперхіти в унікальному виконанні, актуальні жарти від улюблених телеведучих та сюрпризи від запрошених гостей. Олександр Пономарьов похвалиться вмінням говорити скоромовки, Євген Сморігін носитиме на руках саму Королеву ночі – Олю Полякову, і це далеко не всі сюрпризи вечора!

Вперше на концерті “Весна. Любов. Суперхіти” відбудуться телепрем’єри нових хітів NK, Міли Нітіч, ​​ТНМК, Олі Цибульської та найбільш несподіваного квартету – Олександра Пономарьова, DZIDZIO, ALEKSEEV та Артема Пивоварова. Також на сцені виступлять Макс Барських, СКАЙ, IVAN NAVI, Арсен Мірзоян, БЕZ ОБМЕЖЕНЬ, MISHA ROMANOVA, KHAYAT, ManSound, YAGODA, GENA VITER, GROSU, Сергій Мироненко та Наталія Холоденко.

Ведучі вечора: зірки “Дизель Студіо” – Єгор Крутоголов, Дмитро Танкович, Євген Гашенко, Олександр Бережок, Вікторія Булітко, Євген Сморігін, Маруся Грицук, Яна Глущенко та Григорій Решетнік.

Нагадаємо, що до 8 березня телеканал СТБ підготував цілу низку прем’єр. У цей день стартує не лише “Весна. Любов. Суперхіти”, а й прем’єрні епізоди багатосерійного детективного проекту “Слід” (по буднях о 15:30), третій сезон сімейного реаліті “Супермама” з Дмитром Карпачовим (пн-чтв о 18:00) та перший фільм унікального кіноциклу Оксани Байрак “Знаки кохання” – “Провина кохання” (пн-пт о 20:15).