ВІДСВЯТКУВАЛИ У ТУРЕЧЧИНІ ТА ПОДАРУВАЛИ ТРЮКОВИЙ ВЕЛОСИПЕД – ЄГОР КРУТОГОЛОВ ПОДІЛИВСЯ ПОДРОБИЦЯМИ СІМЕЙНОГО ВІДПОЧИНКУ ТА ДНЯ НАРОДЖЕННЯ СИНА.

Актор і художній керівник «Дизель Шоу» Єгор Крутоголов повернувся з відпустки. Травневі свята артист провів з усією родиною на турецькому узбережжі. 

Єгор вирішив скористатися перервою у знімальному процесі та побути разом із рідними. На відпочинок актор вирушив у великій компанії: з дружиною Катею, дітьми – Льовою та Максом, друзями, мамою та тещею. 

– Я зробив пропозицію тещі та мамі, від якої вони не могли відмовитися. Далеко їм летіти складно, а у Туреччину – 2 години і ти вже «в дамках». 

 У Туреччині Крутоголови й відсвяткували день народження старшого сина – Льови. Але святкування не обійшлося без ексцесів.

– Якраз відкрився класний ресторан у готелі. Ми зібралися, сіли за стіл, пролунав перший тост, і я кажу: «А давайте всі зараз вийдемо сфоткаємося, поки ми красиві». Ми всі вийшли на вулицю, але тут підбігає захеканий працівник ресторану та кричить: «Почекайте, у вас же тортик замовлений для іменинника». Ну ми сказали, що не йдемо, а просто фотографуємося. Він так зрадів, та коли ми повернулися з фотосесії, наші столи вже прибрали. Напевно, працівники все одно подумали, що ми йдемо після першого тосту. Мовляв, от українці, оце дають, один тост і розійшлися, така скромна нація. А ми тільки починали (сміється). З самим тортиком теж вийшла кумедна ситуація: його винесли, і він виявився розміром з мій кулачок, а нас 14 людей. Ну ми посміялися, а що найцікавіше, тортик ще й залишився.

Синові-гонщику батьки подарували трюковий велосипед BMX. А у Києві організували ще одне свято, на яке запросили друзів іменинника, де для дітей провели майстер-клас з приготування суші та піци. 

– Я був єдиним дорослим на цьому майстер-класі та відмінно поїв. Дякую дітям.

А 17 і 18 червня Єгор і вся дружна дизель-сім’я збираються весело відзначити день народження «Дизель Шоу» на святкових концертах у Палаці «Україна». І ви всі запрошені.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com і в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.