НОВА ПАРА У «ПАПАНЬКИ 3» — САША ПОЗНАЙОМИВСЯ З ДІВЧИНОЮ МАШЕЮ

У третьому сезоні герой Андрія Федінчика, як і всі «папаньки», теж переїде за місто. Він випадково зачіпає інтереси мафії та змушений переховуватися! А ще закохається у дівчину Машу. Але все-таки не буде готовий до серйозних стосунків.

«У третьому сезоні у Сашка все ж буде багато жінок… І одна, в яку він серйозно закохається!», — розповіла актриса Наталка Денисенко пасія героя у серіалі (Тетяна) та щаслива дружина Андрія Федінчика ось уже кілька років.

Стосунки Саші та Маші зав’яжуться дуже несподівано та спонтанно. Здається, це справжні почуття герою доведеться у цьому розібратися.

«Саша все ж не готовий до стосунків — не готовий їх будувати та берегти. А тут ще й перешкода в особі Тані, яка має намір боротися за нього. А от кого він обере — це одна з головних інтриг сезону», — розповів продюсер Олексій Бланар.

Як буде розвиватися любовна лінія у сюжеті, чи зміниться Сашко і чи буде боротися за нього Таня стане зрозуміло вже цієї весни. Третій сезон серіалу «Папаньки» скоро на телеканалі СТБ!

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com і в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.