БЛАГОДІЙНИЙ АУКЦІОН НА СЦЕНІ «ДИЗЕЛЬ ШОУ»: ХТО ПРИДБАВ ЕКСКЛЮЗИВНУ ФУТБОЛКУ З АВТОГРАФАМИ АКТОРІВ?

Учора в МЦКМ (Жовтневий палац) відбувся другий концерт «Дизель Шоу» на підтримку Збройних сил України. Студія продовжує збирати омріяний мільйон доларів на потреби військових і робить це в будь-який спосіб. Цього разу провели благодійний аукціон — продали ексклюзивну футболку з підписами членів команди. Хто зробив найвищу ставку, кошти якої одразу зарахували до благодійного «Дизель Фонду», читайте далі.

Такого в «дизелів» ще не було: просто зі сцени Жовтневого палацу Дмитро Танкович продав ексклюзивну футболку з підписами всієї творчої команди. Ставки щоразу неймовірно зростали. Ведучому довелося добряче поторгуватися. Але зрештою перемогу здобув пан Олександр, який запропонував 300 доларів.

— Я військовий. На цей концерт мене запросив товариш. У мене троє дітей, і моя дружина всі кошти віддає ЗСУ. Бо ми, українці, підтримуємо військових і тому маємо обов’язково перемогти, — поділився думками Олександр за лаштунками.

Ці кошти вже надійшли до благодійного «Дизель Фонду», який команда спеціально заснувала для підтримки військовослужбовців України.

— За перші дні дуже багато людей звернулося з проханням передати кошти у фонд. Я безмежно вдячний усім і кожному за небайдужість. Команда «Дизель» поставила собі масштабну ціль — зібрати мільйон доларів для ЗСУ. Підуть вони на закупівлю необхідного обладнання, автівок, захисної амуніції та багато іншого, у чому наразі є нагальна потреба, — розповів шеф-редактор «Дизель Студіо» Олексій Бланар. — Для цього збору ми спеціально організували нові концерти. Кошти від продажу квитків та сувенірки також передаємо на потреби ЗСУ.

Раніше до благодійного «Дизель Фонду» 30 тисяч гривень передала чемпіонка світу із шашок Валерія Єжова. 11-річна дівчинка назбирала їх, граючи з усіма охочими. Докладніше про це читайте тут. А ще один її ровесник грою на гітарі в метро зібрав 10 тисяч гривень, які теж передав до «Дизель Фонду».

Сьогодні відбудеться третій концерт «Дизель Шоу». Актори порадують новими номерами та зарядять добрячою порцією гумору. Піднімемо край завіси: будуть дуже неочікувані гості та багато сюрпризів. Тому з нетерпінням чекаємо всіх, хто придбав квитки. Пам’ятайте: поки жарти маємо — ми перемагаємо.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.