ЮЛЯ+ЖЕНЯ=ОРГІЯ НА ЩЕКАВИЦІ — ПРОВОКАЦІЯ ВІД «ДИЗЕЛЬ ШОУ» У ПРЕМ’ЄРІ 4 ЛИСТОПАДА?

За більш ніж семирічну історію «Дизель Шоу» актори зіграли сотні ролей та навіть стали чиїмись сценічними дружинами й чоловіками. Деякі фани не уявляють Віку без Саші, а Єгора без Яни. А нещодавно з’явилася ще одна солодка парочка — Юля та Женя. І одразу почалися їхні чудернацькі пригоди. Черговим номером дует здивує в новому випуску «Дизель Шоу» 4 листопада!

Акторка Юлія Мотрук, яка вже остаточно закріпилася в «Дизель Шоу», тепер просто нарозхват. Бо за часів воєнних концертів «Дизель Шоу» встигла зіграти дружину і Єгора Крутоголова, і Жені Гашенка. Але найколоритнішим виявися тандем з іншим Євгеном — Сморігіним, що неодноразово відзначали прихильники. Чого лише варта їхня поява в номері про магазин зброї, де сувора й мужня героїня вибирає засіб самозахисту для свого чоловіка.

— Це мій особливий колоритний персонаж такого тюхтія-підкаблучника, якого я вже грав. Він не вирішує абсолютно нічого. Взагалі. Усі рішення за нього приймає дружина, — розповідає Євген Сморігін. — Бідний чоловік, мені особисто його шкода. Але в житті є такі персонажі, тому і глядачам цікаво спостерігати за ними на сцені.

У новому випуску «Дизель Шоу» герої продовжать свої пригоди. Юля далі шеймитиме Женю й небезпідставно! Як гадаєте, хто насправді модерував чат, присвячений оргії на Щекавиці? Так-так, наш тюхтій Женя! Ми неабияк здивувалися, а от Юля просто рвала й метала, коли дізналася подробиці, хто та що саме там обговорював.

— У цьому номері моя героїня права на 100%. Взагалі у всіх історіях вона права. Єдине хочу сказати: Женю, тримайся! Нам ще багато з тобою доведеться зіграти ролей та довго бути поруч на сцені. А точніше — тобі піді мною, — традиційно жартує Юлія Мотрук.

Ще один аргумент, чому цієї п’ятниці о 20:00 варто увімкнути канали «Дизель Студіо», «Гумор ICTV» та «Дизель Українські Серіали». Дивіться прем’єру, інші наші відео та ставайте унікальними донаторами до Благодійної організації «Дизель Фонд» на підтримку Збройних сил України.

А якщо хочете особисто зустрітися з нашими героями, приходьте на нові концерти «Дизель Шоу» 2 та 3 грудня в МЦКМ (Жовтневий палац). Квитки купуйте просто зараз на сайті нашого концертного оператора, аби потім не проґавити.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.