ВОНИ КАЖУТЬ «ДЯКУЮ»: ДМИТРО ТАНКОВИЧ ПРО СИЛУ ГУМОРУ ПІД ЧАС ВІЙНИ

Актор Дмитро Танкович разом із колегами-«дизелями» продовжує репетиції нових концертів «Дизель Шоу» на підтримку Збройних сил України, які розпочнуться вже завтра! В інтерв’ю Тетяні Гончаровій чоловік відповів на провокаційне запитання: як можна жартувати в умовах війни та найголовніше — про що? Ділимося думками Дмитра Танковича, які нас дуже вразили. Читайте подробиці далі.

Повномасштабна війна глобально змінила наші життя, а разом із тим і ставлення до деяких речей. Зокрема, до гумору. Чи є йому місце в наших сучасних реаліях та як правильно жартувати комікам? Актор «Дизель Шоу» Дмитро Танкович впевнено відповідає: є внутрішній потік сил та про що жартувати!

— Відкриваєш Фейсбук, Тікток або якусь іншу соцмережу — і ти бачиш, що це продовжується. Ми бачимо дві різні речі: з одного боку — біль, з іншого — гумор. Так буває, і це нормальна ситуація з психологічної точки зору, на мій погляд. Ось тут нам дуже погано, а тут ми бачимо путіна з вусами лукашенка, і нам смішно, — говорить актор.

Психологи стверджують: гумор — наша найкраща зброя. Найгірше, що може отримати противник, — відвертий тролінг, навіть попри біль і страх. Гумор є універсальним засобом, аби зменшити зовнішній тиск, а також своєрідним амортизатором для емоційних гойдалок. Коли людина усміхається, вона згадує, що жива. І за це в жодному разі не можна себе картати й тим більше почуватися винним.

— У мене було почуття провини у Варшаві, коли я евакуював свою родину. Я читав телеграм-канали: там (в Україні — ред.) відбувається щось страшне, а я тут. Виникав так званий когнітивний дисонанс… Я сказав дружині, що поїду… Психологи кажуть, що це класична штука — почуття провини. Коли приїхав до Києва, були блокпости на кожному перехресті, повітряні тривоги кожну годину, але мені стало легше. Я все правильно зробив, — розповів актор в інтерв’ю. — Це як у жінок виникає почуття провини: я не можу бути красивою, бо зараз війна. Але, з іншого боку, це не тільки внутрішня підтримка себе, але й оточуючих. Людина бачить красиву жінку, чує якийсь жарт під час війни, і стає легше. Я точно знаю це з коментарів. Мені пише багато українців, які дякують. Це для мене важливо.

Саме тому кожному артисту варто ще міцніше тримати свою гумористичну зброю в руках. Особливо, якщо вона ще й може допомогти нашим захисникам. Так, команда «Дизель Шоу» оголосила про перші за півроку повномасштабної війни концерти на підтримку Збройних сил України. Уже завтра відбудеться перша гумористична зустріч. Частину коштів команда передає на потреби військових, а також організовує благодійний збір. Долучайтеся! Отримайте якісний амортизатор для своїх емоційних гойдалок і підтримайте тих, хто захищає нас. Наступні концерти пройдуть 30 та 31 серпня в МЦКМ (Жовтневий палац). Встигніть придбати останні квитки. 

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.