З найкращими жартами, бойовим настроєм та весняним гумором «дизеля» вирушають у новий весняний тур! У першу п’ятірку міст потрапили Одеса, Дніпро, Полтава, Кременчук та Черкаси! Але на цьому сюрпризи не закінчуються! Поступово ми будемо масштабувати тур та додавати до списку нові міста! Обов’язково продовжуйте слідкувати за офіційними сторінками студії та афішами ваших міст!

«Дизель Шоу» вирушає у Всеукраїнський тур із новою березневою програмою! Два роки повномасштабного вторгнення змінили й самих «дизелів», і гумор колективу. Актори кажуть, якщо раніше не переймалися за безпеку, то зараз є відчуття тривоги.

— До війни концерти можна було порівняти з курортом. Спокійно їдеш, знаєш, що на тебе чекає, усе спокійно. Зовсім протилежно від нашого сьогодення. Сьогодні перед поїздкою в голові купа питань: чи доречно? чи безпечно? а якщо обстріл? а чи прийдуть люди? чи оцінять вони наші жарти? чи буде тривога? Зараз більше переживань, — ділиться фронтмен колективу Єгор Крутоголов. — Але залишається одна незмінна річ — зустріч із людьми, які тебе люблять та отримують радість і задоволення від того, що ти робиш. Від глядачів іде колосальна віддача й підтримка, що дуже важливо для нас. І дякувати Богу, що це в нас є!
Ми точно знаємо, що гумор лікує та морально допомагає витримати випробування, що випадають на долю українців! Увесь минулий рік «дизеля» їздили різними містами та підтримували жартами жителів нашої величної країни! Цьогоріч ми продовжимо свою місію! А головне — перерахуємо частину коштів від продажу квитків на потреби славетних ЗСУ до БО «Дизель Фонд»! Завдяки глядачам, які приходять на наші концерти, ми можемо й надалі надавати фінансову підтримку нашим захисникам і захисницям!
— Ми робимо свою справу, це виходить у нас найкраще. Підтримуємо людей і в тилу, і на фронті, даємо їм емоційну розрядку після пережитого. І я вважаю, що в такий спосіб ми підтримуємо свою країну й наших військових. Люди дякують, що в такий складний час ми намагаємося їх відволікти, розрядити чи перезавантажити, аби стало трошки легше. За допомогою жартів ми звертаємо увагу на деякі ситуації, які не подобаються нам і більшості населення нашої країни. Але не у вигляді страйку чи мітингу — ми доносимо це завдяки ЗМІ, соцмережам, — каже Євген Гашенко.

Погоджується з думкою колеги і Євген Сморігін. Актор впевнений: у наш час без гумору можна просто збожеволіти.

— Ми зрозуміли, що гумор потрібен людям завжди. Дякувати Богу, зараз глядачі в концертній залі сміються! Приємно, що хоч на дві години ми можемо відволікти людей від думок про війну. На жаль, є міста, у які ми не їздимо під час війни, але я вірю, що ми ще дамо концерти в українському Херсоні, а також Маріуполі та Донецьку! — щиро розповідає актор.
Жарти «Дизель Шоу» розбирають на цитати, а легендарні історії невпинно збирають мільйони переглядів у соцмережах. А от коли люди бачать новенькі номери наживо, ситуація ще краща! Тисячі людей одночасно сміються до сліз і дякують усій команді за створення відомих на весь світ шедеврів.
— Люди в залах дуже круто реагують на наш гумор! Ми висміюємо ворогів, і всі це розуміють. Тож основна реакція — це бурхливі оплески! Як найродинніше й найдобріше шоу країни ми повинні зцілювати людей гумором і в маленьких, і у великих містах. Гадаю, нам це вдається, тож колись ми точно маємо поїхати у всесвітній тур! — усміхається Юлія Мотрук.

Поділяє думку своєї колеги також Яна Глущенко.

— Люди сміються, радіють і, звісно, вірять у перемогу. Думаю, що зараз гумором ми даємо людям надію! — ділиться акторка.
Розповіла про те, як відчуває тур воєнного часу, й Вікторія Булітко.
— Тур під час війни й тур до війни це, звісно, велика різниця. Раніше хвилювався тільки через дорогу, бо різне може трапитися. Як тоді, коли ми втратили нашу Мариночку Поплавську… Зараз же приводів для хвилювання більше: обстріли, повітряні тривоги, встигнути спуститися в укриття. Але навіть попри складні умови відчувається єднання! Пам’ятаю перші концерти під час війни, коли розумієш, що в залі багато людей, ця велика споруда може стати ціллю для ворога. І в цей момент усвідомлюєш, що ми з глядачами зараз на одній хвилі, у нас однаковий рівень адреналіну, — згадує Віка. — Хочу виділити одну рису нашого незламного українського глядача: щойно починається повітряна тривога, усі кричать, що хочуть продовження концерту! Звісно ж, за всіма правилами ми йдемо в укриття, але це така характерна особливість, яка всюди виділяє українців. Нас не залякати навіть обстрілами!

У тур «дизеля» везуть переважно нову програму, а саме ті номери, які глядачі ще не бачили на каналі ICTV2 і наших діджитал-платформах. Список постійно оновлюється — колектив намагається брати найрозривніші жарти з київських концертів! А тому попереджаємо заздалегідь: тих, хто встигне вхопити квитки на наші весняні шоу, очікує купа сюрпризів та новинок!

— Ще не вирішували, які саме номери увійдуть до програми туру, адже ми завжди стараємося привезти щось свіженьке. Те, чого ще не бачили по телевізору. Ми орієнтуємося на реакцію людей у залі під час київських концертів. Намагаємося привезти номери, які найбільше зайшли глядачам. Тож розраховуємо на концерти 1, 2 та 3 березня, будемо обирати щось звідти! — анонсує Єгор Крутоголов.
Зовсім скоро ми приїдемо саме у ваше місто та обов’язково привеземо із собою порцію абсолютно нового гумору! Найкращий гумористичний колектив країни точно знає, як підтримати українців у цей нелегкий час. У нас великі плани на цей рік, тож чекайте нас у своїх концертних залах! З вірою в Перемогу крокуємо у світле майбутнє разом!







