Прем’єра:
21 січня 2022 рік “Youtube”

Кількість шортів: 10

Жанр: гумористично-розважальний короткометражний фільм

Хронометраж: 5-15 хвилин

 • випуск 1

DIZEL SHORTИ

DIZEL SHORTИ – 21.01.2022

 1. Хороший, поганий дід

Битва комунальників у стилі вестерну – час схрестити… газонокосарки! У боротьбі за нескошену траву у парку всі методи годяться. Але який із них переможе і до кого прийде на допомогу… хороший, поганий дід?

 1. Знайомство

Знайомство у парку – звичайна історія. Але не цього разу. Дві подружки за допомогою воланчика, баскетбольного м’яча, ядра для метання та навіть луку зі стрілами намагаються познайомитись із чоловіками. До яких наслідків це призведе?

 1. Машинки

У народі кажуть – яблуко від яблуньки… Тож діти характером дуже схожі на своїх батьків. Катаючись на машинах у парку, зустрілися діти таксиста, блондинки, даішника та депутата. Хто кого оштрафує, а хто з батьків позбудеться звання? Уроки життя на найпростіших прикладах.

 1. Вигул собак

Бізнес по-пенсіонерськи. Пенсія у наших бабусь та дідусів начебто є, але вона така маленька, що стареньким доводиться шукати собі підробітку. Наприклад, вигулювати собак. Чим така «прогулянка» закінчилася для заповзятливого Діда?

 1. Йог

Уникнути штрафу та не порвати… чакру. Чоловік і дружина вирішили трохи відпочити та посмажити шашличків у громадському парку. Але ж раптом до них прийшов коп із протоколом. Чи зможе наш герой довести, що він справді йог, пройти випробування асанами, постояти на розпеченому вугіллі та полежати на гострих шампурах?

 1. Бабки-партизанки

Суші для стареньких. Отримувати від життя все, а не лише пенсію у 2300 гривень вирішили наші бабусі та… влаштували засідку у парку на кур’єра з суші. Чи вдасться їм скуштувати розкішного життя та які «злочини» вони ще замислили?

 1. Супер Бійка

Затятий злочинець на прізвисько Кабан вирішив здати все награбоване та написати щиросерде зізнання. А менти затіяли суперечку – хто оформить це та отримає підвищення. Суперечка переросла у бійку, як у справжньому бойовику! До чого доведе ментів Кабан і кому дістанеться награбоване?

 1. Привид у погонах

Копи безсилі у боротьбі зі зростанням злочинності, тому на допомогу вони викликають… привид мента! Це так налякало затятого злочинця Кабана, що довелося викликати мисливців за привидами. Чи очистять відділок від нечисті?

 1. 12 стільців

Кабан – викопаний Остап Бендер. Якщо хочеш скоїти злочин, відверни увагу ментів іншим злочином – саме так вчинив матір злочинець Кабан. Що поліцейські шукали в стільцях і навіщо хотіли зробити винним… генеральського собаку?

 1. Відмінний самогон

Сало, петрушка та… кизяк. Коли у відділок поліції потрапляє дід-самогонник, воно перетворюється на справжню хімічну лабораторію, а самі копи – на піддослідних. Що з ними зробить експериментальний самогон діда?

 

 

DIZEL SHORTИ

Прем’єра:
21 січня 2022 рік “Youtube”

Кількість шортів: 10

Жанр: гумористично-розважальний короткометражний фільм

Хронометраж: 5-15 хвилин

«DIZEL SHORTИ» - новий унікальний проект від «Дизель Студіо», знятий у форматі справжніх короткометражних фільмів. Вони розкажуть про цікаві, іноді нестандартні, але дуже смішні ситуації з життя кожного з нас. Герої цих гумористичних фільмів щоразу відважно борються з раптовими проблемами та їхніми наслідками. Що переможе - добро або зло – ключове питання кожної історії.