АКТРИСИ «ДИЗЕЛЬ ШОУ» ОПУБЛІКУВАЛИ ЕКСКЛЮЗИВНІ ФОТОГРАФІЇ З БАТЬКАМИ

День батька в Україні офіційно відзначають в третю неділю червня – 16 червня.

Актори серіалу «Папаньки»: Єгор Крутоголов , Євген Гашенко, Євген Сморігін та Андрій Федінчик провели цей день на ВДНГ на святі телеканала ICTV. Туди артисти приїхали зі своїми сім’ями, фотографувалися з шанувальниками і розкрили кілька секретів нового сезону серіалу. По-перше, ось-ось «Студія» приступає до зйомок другого сезону. А актор Андрій Федінчик розповів, що в другому сезоні у його героя з’явиться … син.
Актриси «Дизель Студіо» Виктория Булитко и Яна Глущенко також не забули про День батька. Як і інші зірки, вони привітали в соцмережах своїх тат, написали зворушливі слова та розповіли свої історії. А ще поділилися з шанувальниками рідкісними фотографіями своїх тат.

Так, Виктория Булитко опубликовала в Instagram милый снимок, на котором её трехмесячную держит отец на руках.

«Мой папа – моя большая любовь, поддержка и опора. С Днём отца, дорогой! Хорошо, что ты – Мой папа» – поделилась чувствами Виктория. Прихильники відзначили неймовірну схожість актриси і батька.


Яна Глущенко написала слова подяки своїм чоловікам – Олегу Збаращуку (концертному директору «Дизель Шоу», продюсеру) і батьку Віктору. Вона також опублікувала їх фотографії в своєму профілі: «Я безмерно благодарна папочкам моей семьи. Моему невероятному мужу и моему потрясающему папе. Спасибо вам, мои хорошие, что всегда нас оберегаете и любите» — написала Яна у своєму дописі.

Слідкуйте за новинами Вікторії Булітко і Яни Глущенко на їх Instagram-сторінках instagram.com/bulitka и instagram.com/yamo4ka