ВІКТОРІЯ БУЛІТКО ВРАЗИЛА СВОЇМ ЗОВНІШНІМ ВИГЛЯДОМ НА КОНЦЕРТІ “ДИЗЕЛЬ ШОУ”

Актриса «Дизель Студіо» раніше розповідала шанувальникам, що у неї цього року дуже активна осінь. Напружений графік позначився на зовнішності Віки.

Вікторія Булітко зараз на піку популярності. Її щодня можна побачити на телеекранах: у популярному гумористичному проекті «Дизель Шоу», у головній ролі в новому успішному ситкомі «Вижити за будь яку ціну», у танцювальному проекті. Також актриса дає безліч інтерв’ю та навіть встигла озвучити персонажа у мультфільмі «Йеті»!

Колеги і шанувальники ставлять одне і те ж запитання: як вона все встигає? На що Вікторія з гумором відповідає:

— Не сплю! (сміється).

10 жовтня у палаці «Україна» відбувся прем’єрний осінній концерт «Дизель Шоу». Коміки подарували глядачам нове, як завжди яскраве та веселе видовище. На сцені виступили улюблені актори «Дизель Студіо» – Єгор Крутоголов, Вікторія Булітко, Євген Сморігін, Яна Глущенко, Євген Гашенко, Олександр Бережок, Маруся Грицук, Дмитро Танкович, Сергій Писаренко та Євген Нікішин.

Гостем програми став партнер Вікторії Булітко з танців Дмитро Дікусар. Пара здивувала всіх своїм пристрасним танго на початку концерту. Багато глядачів відзначили, що Віка помітно схудла. Сама актриса цього не приховує і чесно розповідає, скільки кілограмів вона втратила.

— Худнеш швидко у такому ритмі, звісно. Постійні фізичні тренування та репетиції, відсутність часу на повноцінний обід… Зараз мій раціон автоматично стає роздільним харчуванням. Не виходить зібрати улюблений великий стіл, де є перше, друге і компот (сміється). То там яблучко з’їсиш, то тут — бананчик. У серпні я важила 47 кг, зараз близько 44-х. І це за дуже короткий період часу!

На запитання про своє самопочуття і чи не шкодує вона про скинуті кілограми, актриса відповідає:

— Почуваюся прекрасно, бо давно хотіла схуднути. Адже я маленька на зріст, у нинішній вазі мені дуже комфортно. І я рада, що нарешті у мене з’явився прес!

Стежити за подробицями життя Вікторії можна на сторінці актриси в інстаграмі: Instagram.com/bulitka