ЯК ПРОЙШЛИ ОСІННІ КОНЦЕРТИ “ДИЗЕЛЬ ШОУ” У ПАЛАЦІ “УКРАЇНА”

10 і 11 жовтня «дизелі» вже традиційно зібрали 7 тисяч глядачів у палаці «Україна». Коміки представили публіці 25 нових номерів. 

«Дизель Шоу» здивувало шанувальників цього разу двома ексклюзивними осінніми програмами. У шоу актори і танцюристи балету змінили 140 нових образів і показали 25 унікальних номерів зі свіжими жартами! Для створення такого розмаїття було використано 750 одиниць одягу, багато уваги приділяли деталям: краватки, аксесуари, перуки, взуття. В одному з номерів для правдоподібності навіть використовували живого собаку. У підсумку тривалість концертів склала сім годин.

У залі зібралися віддані глядачі «Дизель Шоу» різного віку. Щоб насолодитися новими жартами улюблених коміків, глядачі приїжджають не тільки з різних куточків нашої країни, а й з інших країн: США, Німеччини, Ізраїлю.

Гумористичні номери «Дизель Шоу» як і раніше аполітичні, відображають усі актуальні події сучасності та мають соціальну спрямованість. Жартували про сімейні відносини: між чоловіком і жінкою, між батьками та дітьми. А також про соціальні мережі та реформи, про силові структури та чиновників. Не залишилися без уваги популярні телешоу, зокрема «Танці з зірками», де впевнено рухається до перемоги Вікторія Булітко.

На сцені для глядачів виступали улюблені актори «Дизель Студіо» – Єгор Крутоголов, Вікторія Булітко, Євген Сморігін, Яна Глущенко, Євген Гашенко, Олександр Бережок, Маруся Грицук, Дмитро Танкович, Сергій Писаренко та Євген Нікішин. Гостем програми став партнер Вікторії Булітко з танців Дмитро Дікусар. Пара здивувала всіх своїм пристрасним танго, а коміки кумедно обіграли участь Вікторії у відомому танцювальному шоу. Також шанувальники відзначили, що Булітко дуже схудла і тепер має просто досконалу фігуру.

Нові жарти глядачі зустрічали голосним сміхом та оплесками. Чи не найбільше сподобався всім номер про іноземця у поїзді «Укрзалізниці». Він вийшов дуже життєвим і актуальним, адже колорит наших поїздів вражає часом навіть самих українців, а що вже говорити про благородного англійця! На цю тему «дизелі» розіграли кумедну пародію і навіть заспівали пісню про провідницю Таню. До речі, в образі провідниці всіх просто ошелешив Євген Нікішин.

Також одним із фаворитів став номер про Яну, залежну від інстаграма. На сцені її намагалися вилікувати лікар, священик і навіть знахарки. Але хвороба «інстаграмус-дебіліус» невиліковна і навіть заразна! Про це коміки також заспівали пісню «Інстаголічка», яка просто розірвала зал! У цьому номері дехто напевно впізнав себе чи своїх знайомих, тож  публіка щиро сміялася. А Євген Сморігін та Євген Гашенко вкотре постали перед публікою в сміховинних образах бабусь. 

Найемоційнішим вийшов номер про ностальгію за дитинством. У ньому зіграли Льоша Сморігін, Єгор Крутоголов і Маруся Грицук. На сцені син розпитував батьків про пам’ятні речі з їхньої юності, а Єгор та Маруся розповідали смішні історії з 80-х і 90-х. Тут були спогади про гру «Електроніка», пейджер, касети та плеєри.

10 жовтня фінальною піснею концерту «дизелів» стала пісня «Без тебе …» – присвята Марині Поплавській, яка загинула в автокатастрофі рік тому. Сльози не смогли стримати ні актори, ні публіка. Багато глядачів після концерту відзначали, що пісня була шалено зворушливою і запала в душу найбільше.

Під час концертів велася телевізійна зйомка, тож побачити всі номери «дизелів» можна буде у нових випусках «Дизель Шоу». Перші осінні жарти зустрічайте на екранах вже у п’ятницю, 18 жовтня, на каналі ICTV. НЕ пропустіть!