5 РОКІВ. 5 КОНЦЕРТІВ. 5 ПРОГРАМ: «ДИЗЕЛЬ ШОУ»

У квітні цього року «Дизель Шоу» святкує п’ятирічний ювілей. На честь цієї події гумористи обіцяють зібрати рекордні 20 000 глядачів у Палаці «Україна» за п’ять днів. «Дизелі» вже підірвали мережу п’ятьма абсолютно різними афішами. Концерти відбудуться з 21 по 25 квітня.

«Дизель Шоу» виповнюється 5 років. Це єдиний гумористичний колектив, який двічі на рік їздить у великий Всеукраїнський тур і збирає у регіонах аншлаги. За п’ять років гумористи зібрали понад 2 мільйони глядачів у концертних залах Європи, Америки та Азії. Стали єдиним інтернаціональним шоу, адже до колективу приєдналися білоруси й уральські гумористи. У 2017 році артисти шоу встановили справжній рекорд, відвідавши 27 міст України з 39 концертами за 73 дні. Минулого року на сцені палацу «Україна» була найбільша кількість людей в історії шоу – 70 танцюристів ансамблю танцю України імені Павла Вірського. А найпопулярніший номер «дизелів» у рекордні терміни зібрав 22 мільйони переглядів на ютубі!

Тепер вони задумали зареєструвати новий рекорд – одразу 5 різних концертів поспіль для 20 тисяч глядачів! Такого в Україні ще не було. І гумористи з гордістю заявляють, що це не межа, адже вони «тільки завелися».

Перший крок, аби здивувати глядачів, вже зроблено – команда опублікувала у мережі п’ять різних афіш, що відповідають концепту кожного концерту. Таким чином гумористи передали головні засади свого шоу. Вони вкотре заявили, що «Дизель Шоу» найпатріотичніше (афіша 21 квітня), гарне (22 квітня), актуальне (23 квітня), веселе (24 квітня) та сімейне (25 квітня) шоу країни. Фотосесія для цих афіш готувалася місяць, а сама зйомка тривала добу.

Між концертами Всеукраїнського туру у регіонах країни артисти будуть п’ять днів радувати глядачів у палаці «Україна». Грандіозна подія відбудеться в середині весни – з 21 по 25 квітня.

– Найкраще для артиста – зустріти День народження на сцені. Надто з такими вдячними глядачами, як наші. Їхні любов і цікавість – найкращий подарунок. Ми порадуємо прихильників п’ятьма різними програмами! Ось така у нас прекрасна мета і нова висота, яку ми вирішили підкорити, – розповідає художній керівник «Дизель Студіо» Єгор Крутоголов.

Відомо, що підготовка до грандіозної події вже почалася. Автори пишуть нові жарти, костюмери шиють ефектні костюми і спільно з акторами вигадують нові образи, а хореографи ставлять танцювальні номери.

Глядачам обіцяють тонну сюрпризів і масу вражень! На сцені до «дизелів» приєднаються найяскравіші зірки українського та зарубіжного шоу-бізнесу.

– Ми запросимо наших друзів гумористів, найуспішніших і відомих українських артистів. І навіть гостей з інших країн, – інтригує Євген Сморігін.

Гумористи всіх секретів розкривати не хочуть – стежте за новинами – але обіцяють по-справжньому незвичайні дуети та сценічні рішення. Всього, за що глядачі люблять «дизелів», буде у п’ять разів більше. Ви не можете пропустити цю унікальну подію!

Продаж квитків на ювілейні концерти «Дизель Шоу» вже відкрито. Придбати кращі місця можна на сайті dizelstudio.com і kontramarka.ua