«ДИЗЕЛЬ СТУДІО» РОЗЧУЛИЛИ АКТОРІВ ПОДАРУНКОМ ДО ДНЯ ЗАКОХАНИХ

Напередодні Дня святого Валентина команда «Дизель Студіо» згадала формат телешоу «Кохання з першого погляду» і поспілкувалася з дружинами акторів. Реакція чоловіків здивувала всіх!

«Дизелі» люблять ділитися з глядачами своїми новинами, почуттями та емоціями. В їхніх соціальних мережах завжди з’являється багато контенту з-за лаштунків і з особистого життя акторів.

Цього разу «дизель-сім’я» вирішила зробити своїм чоловікам сюрприз. Команда «Дизель Студіо» зв’язалася з Катериною Крутоголовою, Альоною Єрохіною (дружиною Олександра Бережка), Мариною Городецькою (дружиною Сергія Писаренка), Тетяною Нікішиною, Лідою Сморігіною та Ольгою Гашенко. Дружинам поставили кілька несподіваних і каверзних запитань про їхніх чоловіків, щоб перевірити, наскільки добре вони знають своїх коханих. Хтось впорався краще, у когось виникли труднощі. У мережі опубліковані відеоролики з реакцією чоловіків на відповіді своїх других половинок.

Неймовірно зворушливим і чуттєвим вийшло відео Єгора та Каті Крутоголових. Пара знайома понад двадцять років, подружжя виховує прекрасних синів і, судячи з усього, вони добре знають одне одного.

Сьогодні ми поспілкувалися з Єгором і дізналися, чи святкують в його сім’ї День закоханих:

— Я не романтик. Зате намагаюся бути уважним до дружини і допомагати їй кожного дня, а не тільки у свята. 14 лютого квіти дарую обов’язково, а чи буде якийсь сюрприз… це сюрприз!

Катя ж розповіла про подарунок, якого не дочекалася від Єгора на це свято:

— В юності я так і не отримала пропозицію руки та серця 14 лютого. Причому, п’ять років поспіль! – сміється Крутоголова.

Дуже розчулився, переглядаючи відео з відповідями своєї дружини, Євген Гашенко. Він був вражений тим, що Ольга знає його майже на 100% і трепетно ​​освідчився їй у коханні.

А Євген і Тетяна Нікішини разом майже все життя — з 13 років. Тож не дивно, що на всі запитання Таня відповіла правильно. І навіть на відео помітний збіг у кольорі одягу, який носить Женя.

Відео інших акторів дивіться в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у фейсбуці та інстаграмі.