АКЦІЯ «ЗІРКОВИЙ КУР’ЄР»! АКТОРИ «ДИЗЕЛЬ ШОУ» ПРИВЕЗУТЬ КВИТОК 10000 ПОКУПЦЕВІ

Напередодні п’ятирічного ювілею актори «Дизель Шоу» запустили акцію «Зірковий кур’єр». Покупцеві десятитисячного квитка на один з грандіозних ювілейних концертів актори особисто доставлять квиток і подарунки.

У цьому році «Дизель Шоу» виповнюється п’ять років! За ці роки чимало досягнуто. Талант, любов до глядача та сумлінна праця принесли свої плоди – сьогодні це найдобріше, найпатріотичніше, найбільш стильне, сімейне, та народне шоу країни.

Команда «Дизель Шоу» завжди прагнула бути ближче до публіки, дивувати і радувати улюбленого глядача. А зараз спільно з партнерами – квитковим оператором Kontramarka.ua та радіо «П’ятниця» – запустила акцію «Зірковий кур’єр». Покупцеві десятитисячного квитка на ювілейні квітневі концерти «Дизель Шоу» актори особисто привезуть квиток і подарунки від партнерів! Щасливчиком може стати шанувальник «Дизель Шоу», який живе у Києві або Київській області.

Умови акції дуже прості. Купуйте квитки на будь-який ювілейний концерт «Дизель Шоу» з 21 по 25 квітня включно і, якщо ви будете 10 000 покупцем, чекайте зіркових гостей! Акція триватиме до тих пір, поки не з’явиться десятитисячний покупець з Києва або Київської області.

Беріть участь і, можливо, саме до вас приїде улюблений актор «Дизель Шоу». Більше квитків – більше шансів виграти!