ЧИМ ЗАЙМАЮТЬСЯ «ДИЗЕЛЯ» НА КАРАНТИНІ

Актор і художній керівник «Дизель Студіо» проявляє активність із сім’єю. Секс-символ українського гумору відповідає коронавірусу відвертими фото. А запальна рудоволоса красуня Вікторія Булітко зайнялася… рукоділлям!

Пандемія коронавируса змінила життя всіх без винятку. Через карантин актори «Дизель Студіо» активно переходять на онлайн-спілкування з шанувальниками і розповідають, як не нудьгувати в умовах самоізоляції.
Нещодавно художній керівник і актор «Дизель Студіо» Єгор Крутоголов поділився у своєму інстаграмі – @dizelmano – відео, в якому показав, чим займається на карантині. Єгор – чудовий батько двох синів і люблячий чоловік, тому час проводить з родиною. Актор упевнений, що дихати свіжим повітрям потрібно обов’язково, тож виходить із рідними на прогулянки. Але не рекомендує збиратися більше п’яти чоловік! Також він показав, що займається спортом вдома, робить барбекю та грає з сином на симуляторі в гонки:

– Класно! На карантині класно, – жартома каже гуморист.

У секс-символу українського гумору, Яни Глущенко, своя відповідь коронавірусу! Вона запостила на своїй сторінці @ yamo4ka пікантне фото в нижній білизні біля холодильника. Шанувальники відзначили неймовірно струнку фігуру актриси. Яна завжди ділилася в інстаграмі думкам щодо правильного харчування і спорту. А зараз вкотре нагадала, що не можна запускати себе. І запропонувала варіанти проведення дозвілля в умовах самоізоляції, серед яких головне – залишатися вдома і займатися своїм здоров’ям:

– Сидимо вдома і робимо собі добре, – закликає актриса.

View this post on Instagram

Фотка для привлечения внимания 😁 Приветик, ребзя! Смотрю, во время карантина все разделились на два фронта. Кто-то готовится к лету с онлайн-тренировками на йога-коврике, а кто-то — на оффлайн-кухне. ⠀ На фото мой ответ коронавирусу 😅Помните, что главное сейчас #залишайсявдома Поэтому, сидим дома и делаем себе хорошо: 📌Кушаем. Обязательно! Но по чуть-чуть и только полезную еду. 📌Пьем. Много воды и, если совесть позволяет, вечером с мужем винчик 😏 📌Не кушаем мучное! Хватит уже, набейте холодильник овощами👍 📌Занимаемся спортом! 📌 И дай вам Бог, не развестись во время карантина 😁 ⠀ А в эту субботу, 28 марта, приглашаю всех пообщаться в прямом эфире здесь, на моем аккаунте и официальном аккаунте «Дизель Шоу» в фейсбуке. ⠀ Встретимся онлайн и обсудим, у кого как карантин проходит😏 📸 спасибо большое : @lenka_nebo #янаглущенко #дизельстудио #дизельшоу #dizelshow #карантин #яостаюсьдома #stayathome

A post shared by Яна Глущенко (@yamo4ka) on

У найближчу суботу, 28 березня, Яна Глущенко запрошує всіх поспілкуватися у прямому ефірі, який відбудеться на її особистій сторінці в інстаграмі та на офіційному акаунті «Дизель Шоу» у фейсбуці.

А Вікторія Булітко на карантині здивувала шанувальників своїм талантом… швачки! Актриса розмістила в інстаграмі @bulitka веселе відео, в якому поетапно розповіла, як шиє сама собі піжаму. У кадр також потрапила її помічниця – чарівна кішечка Кася.

Більше подробиць з життя акторів можна дізнатися на їхніх особистих сторінках в інстаграмі. А також на офіційних акаунтах «Дизель Студіо» в інстаграмі @dizelstudio та фейсбуці www.facebook.com/dizelstudio/