КОНЦЕРТИ «ДИЗЕЛЬ ШОУ» В ОДЕСІ, МИКОЛАЄВІ ТА ХЕРСОНІ ПЕРЕНОСЯТЬСЯ У ЗВ’ЯЗКУ З КАРАНТИНОМ

Перші концерти великого всеукраїнського туру «Дизель Шоу» були заплановані на 1 квітня в Одесі, 2 квітня в Миколаєві і 3 квітня у Херсоні. У зв’язку з оголошеним в країні карантином концерти переносяться на інші дати.

Цього року «Дизель Шоу» святкує свій п’ятирічний ювілей. На честь цього гумористи запланували великий ювілейний тур по містах України. Першими мали стати Одеса, Миколаїв і Херсон, але через карантин ці концерти переносяться. Так «Дизель Шоу» у Миколаєві зустрічайте 4-го квітня, у Херсоні – 5-го квітня і в Одесі – 17-го травня.

– Ми бажаємо здоров’я, щастя і не панікувати всім нашим шанувальникам в усьому світі! А їх сотні мільйонів, судячи з наших переглядів. Вірусів у світі багато, а «Дизель Шоу» – одне, – каже шеф-редактор «Дизель Студіо» Олексій Бланар. – Скоро буде тепло, сонячно та гарно! Ми забудемо про цей коронавірус, як про якийсь страшний сон або дурний жарт.

Квитки, куплені на концерти у цих містах, залишаються дійсними. Зберігайте спокій і дивіться «Дизель Шоу» – гумор лікує!

Нові випуски щоп’ятниці о 20:10 на нашому youtube-каналі.