ОЛЬГА АТАНАСОВА З’ЯВИТЬСЯ У «ПАПАНЬКАХ» З НОВОЮ СЮЖЕТНОЮ ЛІНІЄЮ

Аня, дружина Жени, повернеться додому після роботи на круїзному лайнері. Ольга Атанасова розповіла, як складатимуться її відносини з чоловіком і свекрухою.

Вже зовсім скоро, 11 травня, глядачі побачать довгоочікуваний другий сезон улюбленого серіалу «Папаньки»! Творці обіцяють багато нових пригод, несподіваних сюжетних поворотів і новий конфлікт «свекруха-невістка»!

Героїня акторки Ольги Атанасова – дружина Жені – у нових серіях з’явиться вже повноцінно. Нагадаємо, у першому сезоні глядачі бачили її лише кілька разів на екрані планшета у скайпі. Тепер же у Ані буде своя сюжетна лінія. Ольга Атанасова дуже цьому рада:

– Головне, що глядачі її нарешті побачать (сміється)! Вони дізнаються, яка Аня у побуті, як ніжно та трепетно ​​вона любить свого чоловіка. Взагалі, вона дуже яскрава, безтурботна, одним словом, іскорка! Впевнена, глядачі її полюблять.

Незважаючи на те, що Аня героїня дуже позитивна, конфліктів їй не уникнути. Адже вдома у Малишева регулярно з’являється самопроголошена глава сім’ї – Тамара Броніславівна, мама Жені. У першому сезоні вона завзято виховувала онуків і сина, а у другому – прийметься і за невістку. Як має одягатися старша дочка? На які гуртки повинні ходити діти? Як вести господарство? Ці та інші питання будуть причинами вічного конфлікту «свекруха-невістка»:

– Я дуже неконфліктна людина і у житті у мене ніколи не було такого досвіду, як у Ані. У серіалі вона теж досить добра, але вміє постояти за себе. Бідний Женечка! Він опиниться між двох вогнів.

Акторка дуже сумує за зйомками і, особливо, за своїм екранним чоловіком:

– Працювати з Женею чудово! На зйомках усі перерви ми проводили з користю: ​​співали пісні, знімали смішні «відосики», робили спільні фото. Нам за кадром було не менш смішно, ніж буде смішно глядачам під час перегляду серіалу!

Про те, які веселі пригоди чекають сім’ю Малишевих, дізнаємося у другому сезоні серіалу «Папаньки» вже 11 травня о 20:15 на телеканалі СТБ!