ОЛЬГА АРУТЮНЯН ВИЙШЛА НА ЗНІМАЛЬНИЙ МАЙДАНЧИК ЧЕРЕЗ ТРИ ТИЖНІ ПІСЛЯ ПОЛОГІВ

Ольга Арутюнян дізналася про свою вагітність під час зйомок першого сезону серіалу «Папаньки»! Минулого літа актриса народила доньку Єву, а вже за три тижні потому знімалася у другому сезоні.

Перший сезон був у всіх сенсах плідним для багатьох акторів, зайнятих у цьому проекті. Так під час кастингів Лілія Ребрик, за сюжетом дружина Єгора, дізналася про свою другу вагітність. Уже в процесі зйомок Андрій Федінчик вперше став батьком. На старті роботи над другим сезоном Єгор Крутоголов з дружиною Катею оголосили всім, що скоро знову стануть батьками. І Ольга Арутюнян, за сюжетом вагітна дружина Микити, теж дізналася, що чекає первістка. 15 серпня 2019 року актриса народила доньку Єву. А вже через три тижні вийшла на знімальний майданчик! Як проходили зйомки та які зміни чекають на її героїню Іру, розповідаємо у цьому матеріалі.

– Мені дуже пощастило працювати з «Дизель Студіо». Я дізналася про вагітність практично на знімальному майданчику, знімалася вагітною і невдовзі після пологів. Це незвичайний і класний досвід! Мене щиро зустріла група, постійно підтримувала та допомагала. Під час карантину дуже сумую і хочу назад на роботу.

За сюжетом у другому сезоні в Іри та Микити піврічна донька. Про те, чи багато спільного в Ольги з її героїнею, актриса розповідає:

– Я дуже вдячна режисерові Максиму Бернадському та сценаристам за те, що ми разом зробили Іру реальнішою та життєвою. У другому сезоні вона буде більш розсудливою, жіночною, покаже, як щиро любить Микиту та дочку. Взагалі, персонаж так класно прописаний сценаристами, що я просто кайфувала від цієї ролі! У житті я не така ревнива, як Іра, і не контролюю свого чоловіка. Але, знаєте, чогось я б у неї повчилася. Наприклад, наполегливості та силі духу.

Ольга також із ностальгією згадує минулі зйомки і відверто каже, що якби випала нагода, вона б із радістю повернулася на майданчик вже зараз:

– Особливо мені запам’яталася сцена з Лілією Ребрик, в якій ми вирішуємо наші жіночі проблеми. Така чисто дівоча історія, за яку я вдячна сценаристам. Та й взагалі, «Папаньки» – суцільний кайф і любов!

Старт нового сезону серіалу «Папаньки» запланований на 11 травня 2020 року на телеканалі СТБ. Також не пропустіть марафон першого сезону 10 та 11 травня!