ВІТАЛІНА БІБЛІВ: «РОЛІ — ЦЕ МОЇ ДІТИ»

Віталіна Біблів, вона ж сварлива теща Саші Бережка у ситкомі «Вижити за будь-яку ціну», зіграла главу ОСББ у другому сезоні серіалу «Папаньки». Як актриса створює такі колоритні образи?

Віталіна Біблів — популярна актриса київського академічного театру «Золоті Ворота», чий яскравий талант вже оцінили і театрали, і телеглядачі. Її улюблений жанр – комедія, а кожен новий образ — особливий та унікальний.

Чого тільки варті Галина Федорівна з «Вижити за будь-яку ціну» та Раїса Романівна у серіалі «Папаньки-2»! Спочатку актрису запросили на проби на роль тещі у ситкомі «Вижити за будь-яку ціну» і відразу затвердили. А потім запропонували стати головою ОСББ у продовженні історії «Папаньок». Комедія та гротеск — це те, в чому Віталіна проявила себе найкраще.

Про роботу над улюбленими образами глядачів «Дизель Студіо» актриса розповіла у цьому матеріалі. Цікаво, що вона завжди бере активну участь у розробці персонажів, а не просто одягає костюм, який дадуть. Її образи глибокі, кожен пропрацьований до дрібниць:

— Якщо є, де розвернутися, я обов’язково вигадую щось для своїх ролей. Навіть у театрі кажу, яку хочу сукню або макіяж. З дому тягаю речі для реквізиту (сміється). А як інакше, це мої діти!

Галина Федорівна і Раїса Романівна — не виняток. У них актриса вклала багато фантазії та праці:

— Раїса Романівна — це жінка, яка вміє тримати весь будинок у своїх руках. Робити її порядною мені було нудно, завжди хочеться, щоб персонажі були нестандартні. У неї є свої плюси і мінуси. Безумовно, «Сом» намагається зробити як краще, але іноді перегинає. Вона радикал! За цей натиск її поважають, але й бояться. У будь-комедії є подразник, який всіх дратує, ось це вона!

Якщо Раїса Романівна — колишній тренер жіночої волейбольної команди, то теща з «Вижити за будь-яку ціну» — вчителька в минулому. Коли я прочитала синопсис і сценарій, мені здалося, що вона – генерал у спідниці. Незважаючи на те, що Коля колишній військовослужбовець, він у неї по струнці ходить! Жінка-стрижень! А значить, у неї мають бути пряма спина і голос, який вселяє довіру.

Сьогодні заключні серії «Папаньок-2», а скоро прем’єра другого сезону «Вижити за будь-яку ціну». Актриса вже розкриває кілька таємниць про те, чого очікувати глядачам:

— Нарешті ремонт ми… таки не зробимо! Будемо продовжувати жити разом із дітьми (сміється). Як завжди, Галина Федорівна буде «любити» та «балувати» зятя Сашу. А з нового — приревнує свого Колю у другому сезоні! Там таке відбуватиметься, все перевернеться догори дном.

Більше про особисте — провали та перші перемоги над собою, про самоіронію та шляхи від «немедійного типажу» до популярної актриси, а також про роботу з командою «Дизель Студіо» — Віталіна відверто розповіла журналу «Теленеделя».