ВІКТОРІЯ БУЛІТКО ПОКАЗАЛА «СПРАВЖНІЙ СЕКС» У НОВИХ СЕРІЯХ «ПАПАНЬОК»

11 травня стартував другий сезон серіалу «Папаньки». Вікторія Булітко зіграла роль сексуальної спокусниці свого начальника і закохала у себе всіх!

Глядачі та шанувальники «Дизель Студіо» в усьому світі не відриваючись дивляться нові серії довгоочікуваного продовження історії «Папаньок». У другому сезоні до акторського складу приєдналася актриса «Дизель Студіо» Вікторія Булітко. Фанати з нетерпінням чекали Віку на екрані, і не дарма!

Адже цього разу талановита та різнопланова актриса приміряла на себе абсолютно новий образ. Вікторія давно відома своєю пристрастю до змін, але ця роль абсолютно нова для неї навіть при всьому багатому акторському досвіді. По-перше, вона до невпізнання змінилася зовні: замість бешкетних рудих локонів ми бачимо гладко зачесане темне волосся та строгу стрижку. Героїня серіалу часто фарбує губи яскраво червоною помадою і носить діловий костюм бордового кольору. А по-друге, характер персонажа кардинально відрізняється від усього, що раніше грала Віка в комедіях:

— Ольга Миколаївна – зовсім новий для мене образ. Я ніколи не грала фатальних спокусниць. І в житті теж ніколи чоловіків не уводила! А в цій роботі довелося спокушати Микиту різними способами. Це класно! Чим більше різноманітних ролей – тим цікавіше. Я отримала величезне задоволення на зйомках серіалу, — із посмішкою згадує Віка.

Після виходу нових серій стало зрозуміло, що Вікторія Булітко не тільки чудово виконала роль, але і закохала глядачів у свою героїню. Коментарі рясніють повідомленнями у стилі «Дякуємо за Віку!». Але поки її Ольга до активних дій не вдавалася. Вона надавала знаки уваги Микиті, була його хорошою колегою та із захопленням дивилася на начальника. У серіях цього тижня пристрасна дівчина виявить відкриту зацікавленість у чоловікові та навіть наважиться його по-справжньому спокусити.

— Микита підкаблучник, — зізнається актор Євген Гашенко— Він готовий на все заради своєї сім’ї і зробить все, що скаже його дружина Іра. Але і перед Ольгою встояти складно…

Коли вдома постійно пиляє дружина, а на роботі про тебе піклується така дівчина, як Вікторія Булітко, хто тут зможе встояти?

Як далеко зайдуть стосунки Ольги Миколаївни та Микити у другому сезоні серіалу —дивіться цього тижня!

Нові серії з вівторка по четвер о 20:15 на телеканалі СТБ і youtube-каналі «Фільми та Серіали Дизель Студіо»!