28 СЕРПНЯ «ДИЗЕЛЬ СТУДІО» ПОКАЖЕ ОДРАЗУ ТРИ ПРЕМ’ЄРИ

На глядачів чекають прем’єрні випуски «Дизель Шоу» з Одеси, восьмий сезон скетчкому «На Трьох» і другий сезон ситкому «Вижити за будь-яку ціну» 28 серпня на ICTV та youtube-каналах «Дизель Студіо».

У п’ятницю прихильники «Дизеля» традиційно усією сім’єю зберуться разом у телеекранів, щоб провести вечір з улюбленими телепрограмами.

— Ми хочемо зробити велику «Дизель-п’ятницю» на ICTV. Як показують телерейтинги, наші глядачі дуже люблять дивитися на акторів «Дизель Шоу» у будь-яких проявах. Люди приходять додому після роботи та розуміють: якщо зараз увімкнуть телеканал ICTV, то відпочинуть і насолодяться якісним гумором, — розповідає шеф-редактор «Дизель Студіо» Олексій Бланар. — Тому ми вирішили зробити 28 серпня одразу три «Дизель-прем’єри»!

Глядачі побачать старт другого сезону серіалу «Вижити за будь-яку ціну» та нарешті дізнаються, куди ж зникла теща!

Також на екрани вийде восьмий сезон «На трьох», в якому знялися всі десять акторів «Дизель Студіо». До «золотого» складу скетчкому приєднаються Маруся Грицук, Дмитро Танкович, Сергій Писаренко та Євген Нікішин.

З прем’єрами повернеться і «Дизель Шоу»! Телеглядачі побачать абсолютно нові номери, які знімалися на концерті в Одесі:

— Телеглядачі зачекалися прем’єр, глядачі скучили за концертами, а ми скучали за сценою, — зізнається Єгор Крутоголов. — Тому ми приїхали до Одеси піднімати людям імунітет гумором. Дали концерт із телезйомкою на 4,5 години. Довго, але наші улюблені глядачі стійко трималися до кінця! Дякую їм за це.

Цей концерт продюсери розділили на три випуски: 28 серпня, 4 вересня та 11 вересня.

Прем’єри вийдуть 28 серпня на телеканалі ICTV та ютуб-каналах «Дизель Студіо».

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com і на офіційних сторінках «Дизель Студіо» у соціальних мережах.