ВІКА БУДЕ «ДОМАШНЬОЮ», САША «ПОМОЛОДШАЄ»: ЯК ЗМІНЯТЬСЯ ПЕРСОНАЖІ СЕРІАЛУ «ВИЖИТИ ЗА БУДЬ-ЯКУ ЦІНУ-2»

28 серпня відбудеться прем’єра другого сезону серіалу «Вижити за будь-яку ціну»! У свіжих серіях глядачів чекають не тільки нові пригоди героїв, а й їхні змінені образи.

Нагадаємо, що перший сезон закінчився дуже інтригуюче — зникла теща (Віталіна Біблів). У першій серії продовження персонажі справді будуть розбиратися, куди ж вона поділася.

За законами жанру всі герої у своїх пригодах почнуть розкриватися з несподіваних сторін. Глядачі познайомляться ближче з роботою Віки (Вікторія Булітко):

— Моя героїня — майстер манікюру та педикюру на дому, — нагадує Вікторія Булітко. —У другому сезоні я нарешті буду працювати! Не тільки у кадрі, а й за манікюрним столом!

Саша (персонаж Олександра Бережка) покаже більше своїх хобі. Обов’язково телеглядачі дізнаються невідомі до цього факти про тещу Галину Федорівну, тестя Миколу Петровича (Микола Боклан) і про наймолодшого персонажа — сина Віки та Саші — Льошку (Льоша Сморігін). Та й колоритного діда-п’яничку глядачі бачитимуть частіше (Євген Сморігін).

Деякі персонажі у другому сезоні матимуть трохи інакший вигляд: у Віки та Яни зміняться зачіски, а Саша помолодшає.

— Режисер дозволив поміняти зачіску, — розповідає Вікторія Булітко. — Щоб не мучити моє волосся щоденною укладкою, гримери підібрали для мене дуже гарний натуральний парик. Буду на екрані природною та домашньої. Мені дуже подобається!

У Олександра Бережка також є зміни у зовнішності:

— Саші ми залишили борідку, але прибрали недбалу неголеність. Тож у другому сезоні він помолодшає, — ділиться подробицями художник-гример Ірина Беліна.

Яна Глущенко також у нових серіях буде іншою, адже вона зробила собі каре:

— Сподіваюся, мене за це не звільнять! Якщо що, у мене є треси, — жартувала актриса під час зйомок.

Однак, треси не знадобилися. Сексапільна дівчина Єгора просто буде в новому образі у деяких серіях.

Дивіться прем’єру другого сезону серіалу «Вижити за будь-яку ціну» 28 серпня на телеканалі ICTV і youtube-каналі «Фільми та Серіали Дизель Студіо».