«ПОЦІЛУНКИ ІЗ ГЛЯДАЧАМИ, ВИХІД ПІД БІЛЛІ АЙЛІШ ТА 8 БЕРЕЗНЯ»: ЯК СТАРТУВАВ НОВИЙ СЕЗОН «ДИЗЕЛЬ ШОУ»

21 і 22 лютого у палаці «Україна» відбулися прем’єрні концерти нового сезону «Дизель Шоу»! Гумористи вкотре зібрали два аншлаги і привітали всіх із настанням весни.

Найдобріше та найнародніше шоу країни не перестає радувати і дивувати незвичайними сценічними рішеннями і вражати новизною концертної програми. Несподівано для всіх актори вийшли на відкриття під суперхіт Billie Eilish «BadGuy»! Після чого «дизелі» вперше спустилися у зал Палацу «Україна», щоб особисто привітати публіку, а Євген Сморігін добіг навіть до балкона, чим викликав неймовірний захват глядачів – такого ще ніхто не робив! Шанувальники тепло прийняли акторів в залі і довго не відпускали їх із обіймів.

«Дизель Шоу» представили 20 нових номерів – як завжди актуальних, неймовірно смішних і музичних. Команда йде в ногу із часом і активно використовує цифрові технології у своїх концертах. У новому сезоні трохи змінили декорації, збільшивши екран для зручності глядачів, і додали кілька елементів дизайну.

Саме це нововведення зробило таким видовищним один із номерів. Уявіть собі, Єгор Крутоголов та Сергій Писаренко у космосі! Вони виконували дуже важливу місію – перевіряли, як діє алкоголь в умовах невагомості. Результати цього вичерпного дослідження глядачі спостерігали у режимі телемосту з космічною станцією на орбіті. З’явилися там і «космічне сміття», і його «підопічні» Венера та Кассіопея.

– Глядачі оцінили наші експерименти з номерами на екрані. Оцінили нашу актуальність у виборі тем. Те, що відбувається у світі та в країні, одразу відображається на нашій сцені, – розповідає шеф-редактор «Дизель Студіо» Олексій Бланар.

Бурхливими оплесками зустрів зал великого друга «Дизель Шоу» Василя Вірастюка. Якщо у минулих концертах він вражав своєю жіночністю, то у весняному шоу був брутальним і переконливим. Це сповна відчув на собі герой Євгена Сморігіна у пікантному номері, де також зіграла Яна Глущенко.

Знову на сцену вийшла улюблениця публіки провідниця Таня. Ми дізналися, як всенародна слава вплинула на її життя

– Дівчата з «Укразалізниці» стали поважати! – сміється Євген Нікішин.

Все, що хотіли сказати українські пенсіонери нашим депутатам, озвучив Євген Сморігін на сцені «Дизель Шоу». Гуморист був в улюбленому образі бабусі з народу. Навіть двох бабусь! Перша брала участь у ток-шоу разом зі своїм «собакою елітної породи» і «тим самим» депутатом, який запропонував продавати цих собак і платити за комуналку. Пухнаста зірка «Дизель Студіо» та телеканалу ICTV – улюблений пес Мухтар – знову вийшов на головну сцену країни. А другого вечора пенсіонерка була на кулінарному шоу, знову-таки, за участю народного обранця. Зізнаємося, що героїня не стримувалася у висловлюваннях, але, судячи з реакції залу, люди були з нею солідарні.

Другий концерт «Дизель Шоу» присвятили жіночому дню – 8 березня. Здавалося б, вічні теми – очікування подарунків і реальність, чоловічий егоїзм і жіноча істеричність – але те, як вони були подані, викликало дуже багато щирих посмішок, переглядань і збентеження у пар в глядацькій залі. А значить, гумористи знову влучили в ціль.

Не пропустіть прем’єру нового сезону «Дизель Шоу» вже 6 березня в 2010 на телеканалі ICTV!