ГУМОР У ЧИСТОМУ ВИГЛЯДІ: «ДИЗЕЛЬ СТУДІО» ВІДКРИЛИ ВЛАСНУ ХІМЧИСТКУ

Зараз тривають зйомки 10 сезону проекту «На Трьох». Творці шоу додали нову локацію – хімчистку.

«Дизель Студіо» знову дивує шанувальників і радує своїми новинками. У 10 сезоні скетчкому «На Трьох» до вже знайомих локацій додали абсолютно нову і несподівану!

– Ми підготували багато сюрпризів для глядачів у 10 і 11 сезонах. Всіх розкривати поки не будемо, але один із них – хімчистка. Тут відбуватимуться знайомі кожному комічні ситуації, – інтригує шеф-редактор Олексій Бланар.

Здавалося б, про що можна пожартувати у хімчистці? Але насправді, це джерело несподіваних і кумедних історій, які можуть статися з ким завгодно. Шокуючі знахідки у кишенях відвідувачів, невдалий спосіб чистки, флірт, зведення рахунків із колишнім у працівниці… та десятки інших приколів, які вже знімають в павільйоні!

Звісно, хімчистка кардинально відрізняється від колишніх локацій – вона дуже затишна, в бузково-жовтих тонах і максимально реалістична. Тут є все, що ми зустрічаємо у звичайній хімчистці – відпарювач, квитанції, справжні речі у кофрах і на вішаках, навіть книга скарг і пропозицій! Все виглядає настільки натурально, що глядач обов’язково перейметься цією атмосферою і повірить у те, що відбувається.

Нова локація – нові образи! Тут відвідувачів зустрічають постійні працівниці – Люся (героїня Вікторії Булітко), Катя (героїня Марусі Грицук) і Лариса (героїня Яни Глущенко). У кожної актриси свій неповторний образ:
– Мою героїню у дворі називають «Люся-я, на тобі ніколи не женюся!» Люся мріє вийти заміж і у неї багато колишніх… Тому що давно мріє. Лариса у нас навчена досвідом, нахабна дівуля, яка за словом у кишеню не полізе! А Катя завжди мила, ввічлива та спокійна. Як і наша Маруся, – розповідає Вікторія Булітко.

Спеціально для цієї локації гримерний та костюмерний цехи створили чудові образи дівчатам з «Дизеля».
Відвідувачі хімчистки – дуже різні люди. Благо, кількість нових костюмів і перук дозволяє костюмерам і акторам експериментувати. Тут можна буде побачити і професорів, і подружні пари, і пенсіонерів, і бандитів, і поліцейських. Відомо, що серед клієнтів вже був навіть собака!

Поки знімаються нові сезони скетчкому «На Трьох», не пропустіть прем’єрні серії 7 сезону щоп’ятниці о 23:00 і о 23:30 на ютуб-каналі «Дизель Студіо»!