АНДРІЙ ФЕДІНЧИК ЧИТАЄ КАЗКИ ВГОЛОС

Андрій Федінчик одружений з актрисою Наталкою Денисенко. Разом вони виховують сина Андрійка. До речі, у другому сезоні серіалу «Папаньки», прем’єра якого відбудеться вже в травні, подружжя зіграло пару. Актор розповідає, як проводить час із сином на карантині:

– Андрійко не з тих дітей, хто буде довго дивитися мультики, тому ми дуже багато граємо разом. Оскільки живемо в квартирі, вибір розваг у нас дуже обмежений – вчимо літери і граємо вдома. Дихати свіжим повітрям виходимо ненадовго у двір – трохи катаємося на самокаті і повертаємося назад.

Дуже любимо з Наталкою читати синові по черзі улюблені казки дитинства: «Ріпка», «Троє Поросят», «Червона Шапочка», «Піноккіо». Якщо і дивимося мультики, то навчальні та інтерактивні. Син уже вивчив літери, які ми прикріпили на холодильнику. Нещодавно дуже нас здивував, коли сказав, що «й» – це йот! Ми були шоковані, адже не вчили його цього. Мабуть, в одному з мультиків почув.

Ще Андрій зізнається, що тривала самоізоляція дала подружжю зрозуміти дуже важливу річ – довгоочікуваному переїзду бути:

– Ми давно з Наталкою хотіли будинок, а зараз зрозуміли, що він нам просто необхідний. Щоб поруч із річкою та лісом. Яка б не була квартира комфортна, стіни все одно тиснуть.

Не пропустіть прем’єру другого сезону серіалу “Папаньки” вже 11 травня на телеканалі СТБ!