ЯНА ГЛУЩЕНКО: «ТЕПЕР ВИ ЗНАЄТЕ, ДЕ Я ПРОПАДАЛА»

Актриса «Дизель Шоу» Яна Глущенко доволі активний користувач Instagram. На карантині вона майже на місяць зникла з соціальної мережі. Що ж сталося?

Днями Яна Глущенко опублікувала довгоочікуваний для шанувальників новий випуск свого відеоблогу #яумамыблогер! На відео актриса показала свій побут і розповіла, як проходить її звичайний день на карантині:

– Вибачте, будь ласка, що так довго нічого не виставляла. Я на карантині! На карантині! А мами на карантині трошки божеволіють, – пояснює вона.

Яна у своєму стилі, з гумором і позитивом, показала, наскільки домашній побут повністю затягнув її. Вона сама тричі на день готує для сім’ї, багато гуляє з сином і доглядає за будинком. І тільки ввечері вони з чоловіком можуть провести час удвох – відео їхнього романтичного повільного танцю у дворі також можна побачити в Instagram. Характерна риса блогу Яни – чесність. Вона не зловживає фільтрами, не боїться показуватися без макіяжу і спокійно розповідає про свої невдачі:

– Я завжди за правду, тому мій блог такий, яким ви його бачите. Так, мамою бути нелегко, але і виставляти себе жертвою теж неправильно. Потрібно кайфувати від того, що зараз відбувається. Дітки бувають різні. Мій Тамочка хороший хлопець, слухняний та розумний, але у нас теж не все ідеально. Оскільки син несподівано став більше часу проводити зі мною, він почав перевіряти маму на різні реакції. Іноді я навіть плакала від того, що не могла з ним домовитися з приводу супу або сну. Але з часом він заспокоївся, а я навчилася краще з ним домовлятися!

Також Яна чесно зізнається, що хотіла б частіше з’являтися у стрічці своїх шанувальників, але сім’я для неї, як і раніше, на першому місці:

– На карантині у мене просто не вистачає часу поспілкуватися з шанувальниками або опублікувати пост. Потрібно все-таки більше уваги приділяти дитині, ніж соцмережам!

Дізнаватися останні новини з життя актриси можна в її інстаграм-акаунті Instagram.com/yamo4ka!