СІМ’Я – ЛІЛІЯ РЕБРИК ТА АНДРІЙ ДИКИЙ – ВПЕРШЕ РАЗОМ ЗНЯЛИСЯ У СЕРІАЛІ

Прем’єра другого сезону серіалу «Папаньки» вже сьогодні, 11 травня о 20:15! Глядачі побачать на екрані дві подружні пари.

«Папаньки» – проект, за лаштунками якого панує по-справжньому сімейна атмосфера. Це й не дивно, адже на знімальному майданчику актори навіть грають сім’ями, що додає серіалу особливої ​​теплоти. Подружжя Андрій Федінчик і Наталя Денисенко стали кіносім’єю завдяки «Папанькам».

Також у другому сезоні до Лілії Ребрик приєднається її чоловік, хореограф Андрій Дикий. У першій серії вони будуть партнерами по танцях! Роль у «Папаньках» – перший акторський досвід Андрія:

– Раніше я допомагав іншим акторам з танцювальними постановками для кіно. Але грати – це для мене вперше. Відчуваю велику відповідальність перед дружиною. Ліля – прекрасна актриса і не хочеться, щоб вона за мене червоніла (сміється)!

Лілія Ребрик не приховує що рада грати з Андрієм:

– Я обожнюю працювати зі своїм чоловіком. Хоч він і не актор, але завжди дуже переймається процесом зйомки і знає, що потрібно робити. Андрій грає мого партнера по танцях. Я впевнена, що зі своєю роллю він впорався на всі сто. А чому ми будемо танцювати, ви дізнаєтеся зовсім скоро, – інтригує Лілія.

Цікаво, а чи допомагала вона чоловікові у підготовці до серіалу? На це запитання актриса відповіла:

– Ні, у нас так в родині не заведено. Ми ділимося враженнями, проблемами, відчуттям, але не вчимо одне одного, як правильно робити свою роботу. Андрія запросили передусім як хореографа. Я не можу йому підказувати, як танцювати, – сміється актриса. – Коли моя старша дочка знімалася у «Папаньках», я теж не розповідала їй, як грати, тільки допомагала вчити текст.

Дивіться одразу чотири нові серії другого сезону серіалу «Папаньки» сьогодні о 20:15 на телеканалі СТБ і ютуб-каналі «Фільми та Серіали Дизель Студіо»!