ЯНА ГЛУЩЕНКО ЗІЗНАЛАСЯ, ЩО ДО ЗАМІЖЖЯ СПАЛА З ЛЕО

Актриса «Дизель Студіо» в ефірі одного з популярних ранкових шоу здивувала глядачів незвичайним фактом про себе. Вона 23 роки спала з плюшевим леопардом, аж до заміжжя.

Днями актриса Яна Глущенко вела прямий ефір ранкового шоу. У студії артистка поділилася з ведучими, Марією Мельник та Григорієм Германом, кумедною історією зі свого життя. Виявляється, до того як Яна вийшла заміж за Олега Збаращука (концертний директор «Дизель Шоу» — прим. ред.), вона спала в обнімку із плюшевою іграшкою:

— Після перегляду «Титаніка» я закохалася у Леонардо Ді Капріо. Настільки, що навіть назвала на його честь свою першу улюблену іграшку —леопарда Лео. Спала з ним 23 роки!

Іграшку маленькій актрисі подарував тато на Новий рік. Яна запевняє, що Лео охороняв її сон:

— У дитинстві вважала, що з ним мені сняться хороші сни, тож вирішила, що він буде зі мною завжди! Під час вагітності я підкладала його собі під живіт, і зараз він живе з нами. До речі, якось до мене приїжджала хрещениця. Після ночі з Лео сказала, що буде тепер спати тільки з ним (сміється). Щось все ж таки у ньому є.

Стежте за новинами з життя акторів «Дизель Студіо» на сайті dizelstudio.com і на офіційних сторінках «Студії» у соціальних мережах.