ОЛЕКСАНДР БЕРЕЖОК ЗІЗНАВСЯ, ЩО ЙОГО ДІД БУВ АКТОРОМ

Актор у спецпроекті у соціальних мережах «Дизель Студіо» відповів на запитання шанувальників. Він зізнався, що хоче дочку, а також розповів ексклюзивний факт про дідуся.

У спецпроекті «Дизель Студіо» фанати пишуть у коментарях запитання до «дизелів», а актори на відео відповідають на найцікавіші або на ті, що часто ставляться. У п’ятницю, 25 липня, вийшло інтерв’ю з Олександром Бережком. Артист чесно відповідав на запитання про своє життя та роботу. Саме у цьому інтерв’ю він вперше публічно заявив, що хоче ще одного малюка:

— У мене двоє синів. Одному два роки, другому чотири. Хотів би я дочку? Обов’язково!

Також Олександр розповів, що у нього в родині був актор. Виявляється, його дід, на якого Сашко дуже схожий, був театралом:

— Мій улюблений дідусь свого часу організував у селі театр і був його художнім керівником. Він розвивав не тільки молодь, а й старше покоління. Хочу колись написати книгу про його життя. І якщо захочу зняти фільм, то точно про нього, а сам буду у головній ролі.

Ще більше новин з життя акторів «Дизель Студіо» читайте на сайті dizelstudio.com і на офіційних сторінках «Студії» в соціальних мережах.