ПОПОВНЕННЯ В СІМ’Ї ЯНИ ГЛУЩЕНКО: АКТРИСА ЗАВЕЛА ЩЕ ОДНУ СОБАКУ

Яна Глущенко розповіла, чому наважилася завести ще одну собаку та познайомила підписників із новим членом сім’ї.

Шанувальники акторки пам’ятають, що цього року до її шестирічної собаки Юни приєдналися ще собачка Жуля та кіт Моня. Вчора Яна виставила милі сторіс-знайомство з новим цуценям породи кане-корсо. Прихильники запитують, невже актриса зважилася на третю собаку? Сьогодні вона ексклюзивно розповіла, що сталося з Жулею та чому у сім’ї з’явився ще один вихованець:

— Собаку вирішили взяти не просто так. Я довго не могла про це розповісти, але у Жулі виявили рак. На жаль, третьої хіміотерапії вона не витримала, і 23 серпня ми її втратили. Це було дуже боляче, страшно та несподівано. Юна та Моня між собою не дуже дружні, а Жуля була їхньою спільною подружкою.

Олег і Яна відчули, що в родині не вистачає ще одного друга для всіх, тому стали замислюватися про собачку. Актриса зізнається, що це рішення далося їй нелегко. Але чоловік був наполегливий:

— Олег дуже просив завести собаку знову! А 3 вересня собака нашої подруги привела вісім цуценят кане-корсо. Чоловік, як маленька дитина, випрошував одного собі, запевняв, що завжди мріяв про великого собаку. Я не витримала його благань, і вчора ми всією сім’єю поїхали за новим цуценятком. Тепер із нами живе дівчинка Бася.

Стежити за новинами з життя актриси можна в її інстаграм-акаунті Instagram.com/yamo4ka.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com і в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.