МИ ЗАВЖДИ БУДЕМО ТЕБЕ ПАМ’ЯТАТИ. ЮВІЛЕЙ КОРОЛЕВИ ГУМОРУ – МАРИНИ ПОПЛАВСЬКОЇ

Сьогодні, 9 березня, Королева гумору, Марина Францівна, відсвяткувала б свій ювілей – 50 років. # МаринаЗнами

Марина Поплавська народилася 9 березня 1970 року у Новограді-Волинському Житомирської області. Ще під час навчання в університеті захопилася гумором і стала зіркою відомої команди «Дівчата з Житомира», якій присвятила 20 років. Впродовж останніх трьох років свого життя вона була Примою «Дизель Шоу», де по-новому та повністю розкрила свій блискучий акторський талант. Своїх колег «Дизелів» Марина вважала дітьми, а вони її – другою Мамою. Вона навчила «дизель сім’ю» стояти за своїх до кінця, бути відданими та вірними одне одному.

На сцені «Дизель Шоу» Марина Поплавська радувала телеглядачів незвичайним голосом, самоіронією та харизмою. Ролі тещі, дружини і мами стали її візитівкою. Актрису знала не тільки вся Україна, а й сусідні країни.

Паралельно вона понад 20 років працювала вчителькою української мови та літератури у Житомирській школі №33. Марина Францівна дуже пишалася тим, що випустила не один клас учнів. Залишила викладацьку діяльність тільки тоді, коли поєднувати зйомки, концерти та уроки вже не виходило.
Сьогодні в пам’ять про Королеву гумору ми зібрали яскраві образи, які вона зробила неповторними.

Заповзята жінка

Що таке сильна жінка, Марина знала не з чуток. Її яскраві образи наполегливих, владних жінок викликали захват не тільки у публіки, а й у самих акторів «Дизель Студіо». Справжній шквал оплесків вона зривала, коли грала в дуеті з Євгеном Сморігіним. Адже дружина з характером і безвольний, поступливий чоловік – вічна класика гумору.

Жінка, яка співає

Коли Марина виходила на сцену з піснею, то зал уже був готовий аплодувати і просто купатися в морі задоволення. Разом з Вікторією Булітко, Єгором Крутоголовим, Євгеном Сморігіним вона співала про життєве та дуже особисте, перетворюючи звичайні речі у спавжнє комічне шоу, а щирий сміх у глядацькій залі – тому підтвердження.

Теща

Як багато зіграно, як багато написано та як багато розказано про тещ і їхній нелегкий характер. Але доволі банальна і поширена тема наповнювалася свіжістю та новизною, коли роль тещі грала непервершена Марина Поплавська. Вона була і залишається єдиною, неповторною та незамінною для акторів «Дизель Шоу» і для вдячних глядачів.