ЄГОР КРУТОГОЛОВ НАВЧАЄ СИНА АНГЛІЙСЬКОЇ

Єгор Крутоголов – батько двох дітей, 10-річного Льва та піврічного Макса. Єгор вже розповідав у соцмережах, як класно проводить час на карантині з сім’єю: спільні прогулянки, барбекю у дворі, ігри на приставці. Минув місяць. Цікаво, чи не набридли акторові такі забави?

– На карантині намагаємося проводити час весело та з користю. Цього року ми переїхали до приватного будинку і тепер всі разом освоюємо господарство – вчимося стригти газони та прибирати територію. З’явилося більше фізичної праці – це не може не радувати!

Але і розважатися не забуваємо. Наприклад, нещодавно ми з Львом побудували трасу для радіокерованих машин. А перед цим обов’язково зробили «під шумок» прибирання території. Коли розходимося по різних кутах, я вчу італійську онлайн, а Лев робить уроки або спілкується у Zoom з однокласниками.

До речі, зараз учні шкіл перейшли на онлайн-навчання. У Єгора свій власний підхід до освіти сина:

– Уроками більше Катя займається, а я відповідальний за вивчення іноземних мов. Колись прищепив синові любов до англійської, зараз хочу пробудити мотивацію до вивчення італійської. Поки ж дивимося всі фільми та серіали англійською мовою. Особливо подобається «Stranger Things» в оригінальній озвучці – рекомендую!

До слова, у другому сезоні серіалу «Папаньки» Єгор таки буде робити з сином уроки, але тільки за наполяганням дружини Світлани. Актор зізнається, що в житті він відносно навчання жорсткіше і серйозніше:

– Я, як і мій персонаж Єгор, люблю пограти з сином. І навіть дозволяю пропускати школу, особливо через гонок. Але я все одно наполягаю на тому, що спочатку уроки, а потім все інше. Вчитися – важливо.

Також Єгор розповів, що на карантині син встиг здивувати батьків:

– Лев нещодавно заявив, що хоче біле волосся! Дружина приколюється, а я відповів, що якщо він хоче так самовиражатися, то нехай. Тільки заборонив експериментувати вдома. Чекаємо, поки відкриються барбершопи, і підемо до професіонала.

Не пропустіть прем’єру другого сезону серіалу “Папаньки” вже 11 травня на телеканалі СТБ!