НІНА ТА ТОНЯ МАТВІЄНКО ВИКОНАЛИ ОСОБЛИВУ ПІСНЮ ДЛЯ ГЛЯДАЧІВ «ДИЗЕЛЬ ШОУ»

2 вересня на першому ювілейному концерті «Дизель Шоу» виступили Ніна та Тоня Матвієнко. Спеціально до ювілею вони підготували дует на пісню «Ой, верше, мій верше»!

«Дизелі» дали перший грандіозний ювілейний концерт на сцені палацу «Україна». На своє свято гумористи покликали володарку унікального голосу, легенду та душу української пісні —Ніну Матвієнко. Спеціально для глядачів шоу вони з дочкою підготували справжній сюрприз —вперше виконали пісню «Ой, верше, мій верше» на великій сцені:

— «Дизелі» запросили нас на ювілей, і ми вирішили зробити особливий подарунок. Сподіваюсь, пісня «Ой верше, мій верше» у виконанні нас двох здивує та порадує усіх глядачів, — розповідає Ніна Матвіенко.

Також Тоня зізналася, що вперше вони з Ніною Митрофанівною виходили на сцену по-новому:

— Я стала режисером-постановником цього номеру, — сміється співачка. — Мені захотілося внести різноманіття у наші виступи, тому на концерті «Дизель Шоу» ми не просто стояли поруч, а виходили з мамою з різних боків сцени та сходилися на приспіві.  

Душевне виконання, чудове звучання чистих голосів матері та дочки зачарувало зал. «Дизелівский глядач» звик до сюрпризів та незвичайних експериментів на сцені, але цей ліричний номер зал слухав, затамувавши подих. Бурхливими оплесками та щирими посмішками нагородила публіка унікальний дует.

Почути ексклюзивне виконання пісні Ніни та Тоні Матвієнко можна буде в одній з осінніх прем’єр «Дизель Шоу» на телеканалі ICTV!

Попереду у «дизелів» ще чотири концерти та безліч сюрпризів для глядачів. Дивувати будуть кожного дня, тому обирайте будь-яку дату з 3 по 6 вересня та обов’язково приходьте на ювілейне «Дизель Шоу»!

Більше новин на сайті dizelstudio.com і на офіційних сторінках «Дизель Студіо» у соціальних мережах.