ЄВГЕН СМОРІГІН ВПЕРШЕ ВІЛЬНО ЗАГОВОРИВ ЧИСТОЮ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ НА ЮВІЛЕЙНОМУ КОНЦЕРТІ «ДИЗЕЛЬ ШОУ»

2 вересня відбувся перший з п’яти ювілейних концертів «Дизель Шоу» у палаці «Україна». В одному з номерів білорус Євген Сморігін здивував глядачів своєю бездоганною українською мовою!

Напередодні у «дизелів» стартував марафон грандіозних концертів, присвячених ювілею. Сюрпризів гумористи приготували неймовірну кількість! І вже у першому концерті Євген Сморігін в образі українського композитора зірвав шквал оплесків. Раніше Женя говорив українською короткими фразами у скетчах «На Трьох» і у деяких номерах «Дизель Шоу». Цього разу актор по-справжньому вразив глядачів своєю ідеальною українською у номері, що був повністю побудований на його персонажі. Як музикант він прекрасно відчув мелодику мови. Якби цей номер побачила людина, яка не знає про білоруське походження актора, вона б навіть не задумалася про його національність.

У номері Євген переінакшує російський шансон на новий лад під акомпанемент фортепіано. Глядачі були приємно здивовані, почувши чудову гру Жені на клавішах. До цього актор найчастіше виступав у музичних номерах із гітарою. Версії класичного шансону «солов’їною мовою» з вуст Євгена Сморігіна звучать незвично, цікаво, дуже мелодійно та… неймовірно смішно:

— На сцені ми підкреслюємо, що українська мова не терпить грубості. Вона ніжна, мелодійна та створена для освідчень у коханні, — розповідає Євген Сморігін. — Я радий, що цей номер з’явився у нас у програмі. Було нелегко. Сюжет повністю побудований на моєму персонажі, який сам грає на клавішах, співає та говорить українською. Але багатогодинні репетиції та шпаргалки виручають! (сміється)

Нагадаємо, Женя переїхав до Києва 2006 року та вже 14 років працює на українському телебаченні. Однак тільки зараз білорус зробив такий серйозний прорив в оволодінні українською мовою.

Шеф-редактор «Дизель Студіо» Олексій Бланар признається, що вважає цей номер найкращим серед усіх номерів п’яти ювілейних програм:

— Таке чудове володіння українською мовою — це величезне досягнення нашого шоу та Жені особисто! Вивчити текст можна будь-якою мовою, але ж він розуміє, про що говорить — і це дуже круто. А як він співає наші народні пісні! Глядачі прийняли номер бурхливими оплесками та сміялися так довго, що виступ затягнувся. Замість 10-12 хвилин актори були на сцені всі 15! Я впевнений, що телеглядачі також гідно оцінять його.

Попереду у «дизелів» ще чотири концерти та безліч сюрпризів для глядачів. Дивувати будуть кожного дня, тому обирайте будь-яку дату з 3 по 6 вересня і обов’язково приходьте на ювілейне «Дизель Шоу»!

Більше новин на сайті dizelstudio.com і на офіційних сторінках «Дизель Студіо» у соціальних мережах.