«ДИЗЕЛІ» НАВЧИЛИ ГОВОРИТИ БІЛОРУСІВ І УРАЛЬЦІВ УКРАЇНСЬКОЮ

28 серпня розпочався восьмий сезон скетчкому «На Трьох». Вперше у скетчах знімаються всі десять акторів «Дизель Студіо» і всі вони говорять «солов’їною мовою»!

Нові серії «На Трьох» виходять по п’ятницях о 22:50 на телеканалі ICTV та youtube-каналі «Дизель Українські серіали». Спочатку скетчі знімали російською мовою, однак переозвучили ще й українською:

— Починаючи з восьмого сезону, ми плануємо випускати серії двома мовами. На ICTV продукт буде транслюватися російською, а на youtube наші глядачі зможуть подивитися скетчі у зручній для них озвучці, — розповідає шеф-редактор «Дизель Студіо» Олексій Бланар.

Оскільки у нових серіях до «золотого складу» «На Трьох» приєдналися білоруси Маруся Грицук і Дмитро Танкович, а також уральські гумористи Сергій Писаренко та Євген Нікішин, на переозвучування витратили чимало часу. Навчити акторів говорити чистою українською виявилося непростим завданням:

— Якщо Діма Танкович має чималенький досвід роботи на нашому телебаченні, Женя Сморігін вже говорив короткі фрази українською у «На Трьох» і «Дизель Шоу», то Марусі Грицук і нашим «уєздникам» було нелегко. Але вони прекрасно впоралися зі своїм завданням! Такої класної української ще пошукати. Дуже рекомендую подивитися скетчі — це смішно та мелодійно, — хвалить акторів Олексій.

До речі, завдяки багатогодинний роботі над переозвученням «На Трьох» Євген Сморігін навчився говорити українською абсолютно вільно, що і продемонстрував на ювілейних концертах «Дизель Шоу». В одному з номерів зіграв українського композитора, а весь сюжет був побудований на його бездоганному знанні мови.

Усі актори дуже старалися та впоралися на «ура»! Ви можете самі у цьому переконатися, подивившись серії восьмого сезону скетчкому «На Трьох»!

Більше новин читайте на сайті dielstudio.com і на офіційних сторінках «Дизель Студіо» у соціальних мережах!