ЛЕВ КРУТОГОЛОВ СТАВ ЧЕМПІОНОМ УКРАЇНИ З КАРТИНГУ 2020 ДОСТРОКОВО

Старший син Єгора Крутоголова бере участь в Кубку України та Чемпіонаті України з картингу. Актор поділився на своїй сторінці у Facebook новиною — Лев достроково виграв Чемпіонат України цього року.

 «Достроково — це значить, що чемпіонат ще не закінчений, а у суперників вже немає математичної можливості наздогнати його за очками», — пояснює у своєму пості актор. Також Єгор розповів, що на черговому, четвертому, етапі Кубка України у Тернополі юний гонщик виборов перше місце та продовжує боротьбу за перемогу.

У своєму пості Єгор зворушливо подякував усій команді «Borsch racing», від імені якої Лев виступає вже 4 роки:

«Автоспорт — це командний вид спорту, як і кіно, як і телебачення.  Все це стало можливим лише завдяки обопільному покроковому прогресу пілота Льва Крутоголова та команди «Borsch racing».  Команда не припиняє розвиток і пошуки налаштувань машини, а Лев працює над поліпшенням якості та стабільності пілотажу… »

Тепер юний гонщик може розслабитися у заїздах Чемпіонату України, поки інші учасники продовжують боротьбу за другу та третю сходинки п’єдесталу.

Бажаємо Льву взяти першість і у Кубку України-2020 у жовтні!  Нагадаємо, 2017 року 7-мирічний Лев уже взяв вперше титул Чемпіона України, а 2018 виграв Кубок України.

Стежити за новинами з життя акторів «Дизель Студіо» можна на сайті dizelstudio.com і на офіційних сторінках «Студії» у соціальних мережах.