«НЕАНГЕЛИ» ЕКСКЛЮЗИВНО ВИКОНАЛИ НОВУ ПІСНЮ «РАЗОРВАЛ» НА СЦЕНІ «ДИЗЕЛЬ ШОУ»

28 серпня відбудеться прем’єра випуску «Дизель Шоу». Сюрпризом для телеглядачів стане виступ групи «НЕАНГЕЛИ».

8 серпня «Дизель Шоу» дали літній концерт в одеському театрі музкомедії. До гумористів на сцені приєдналися також зіркові гості — гурт «НЕАНГЕЛИ»! Вікторія Смеюха та Слава Камінська стали першими, хто привітав «дизелів» із п’ятирічним ювілеєм.

 «Я дивлюся цю передачу і зараз мені приємно перебувати в оточенні людей, які створюють настрій. Ви всі зірки і у цьому полягає ваш успіх. Будьте завжди на висоті!» — побажала гумористам Вікторія Смеюха.

Співачки взяли участь у номері «Дизель Шоу» та вперше виконали для глядачів свою нову пісню «Разорвал», реліз якої відбудеться 28 серпня. Побачити прем’єрний випуск «Дизель Шоу» можна вже завтра о 20:10 на телеканалі ICTV та на youtube-каналі «Дизель Студіо».

А просто зараз «дизелі» готуються до п’яти ювілейних концертів, що відбудуться з 2 по 6 вересня у палаці «Україна». Артисти обіцяють п’ять насичених і різних програм за участю українських зірок шоу-бізнесу. Вони вже анонсували, що на їхній сцені заспівають Олег Винник, Оля Полякова, «СКАЙ», «ТіК», Олександр Пономарьов, Арсен Мірзоян та інші.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com і на офіційних сторінках «Дизель Студіо» у соціальних мережах.